Forza Horizon 4 در تاریخ 9 مارس به Steam می آید


چه اتفاقی افتاده؟ مایکروسافت و Playground Games اعلام کرده اند که Forza Horizon 4 ماه آینده در Steam راه اندازی می شود. این اولین مسابقه طولانی مدت مسابقه ایکس باکس است که با پشتیبانی کامل از بازی های مختلف برای نسخه های موجود (ویندوز 10 ، کنسول Xbox و Cloud) روی پلتفرم Valve وارد می شود. تمام DLC های بازی که تاکنون منتشر شده اند (جزیره Fortune ، Lego Speed ​​Champions و چندین بسته اتومبیل) به همراه نسخه استاندارد و همچنین DLC های جدید Hot Wheels Legends منتشر خواهد شد.

اگرچه این محصول در سال 2018 عرضه شد و فرمول موجود را بهبود بخشید ، که حتی عقب تر است ، Forza Horizon 4 هنوز هم یکی از بهترین اتومبیل های بازی در دنیای آزاد است ، به لطف مجموعه ای عظیم از اتومبیل ها ، حالت های بازی جذاب و یک انگلیسی زیبا حومه ای که هنگام مسافرت با هوندا S800 قرمز رنگ یا به حداکثر رساندن عصبانیت فراری 599xx Evo به همان اندازه لذت می برد.

تنها مواردی که مانع این تجربه می شوند ، تراکنش های خرد و – مخصوص گیمرهای رایانه های شخصی – انحصاری Microsoft Store برای ویندوز 10 است. خوشبختانه مورد دوم در ماه آینده با شروع بازی روی Steam دیگر صدق نمی کند.

نرم افزارهای رایانه ای Forza Horizon 4 دوست داشتند این اتفاق سالها پیش بیفتد ، اما بهتر از هرگز دیرتر است ، و احتمالاً به این معنی است که شاهد خواهیم بود نسخه های بعدی (مانند دنباله بعدی Motorsport) نیز با همین رفتار روبرو هستند. طرفداران بازی رایانه ای همچنین می توانند از معایب فروشگاه مایکروسافت جلوگیری کرده و از مشتری قابل اعتماد و غنی از ویژگی Valve استفاده کنند که در کل تجربه کاربری بسیار بهتری را ارائه می دهد ، به شرطی که برای این نسخه جدید سرفه کنند.

حتما بخوانید:
تجارت امنیتی مایکروسافت در سال 2020 10 میلیارد دلار درآمد کسب کرد که 40 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است

قیمت Forza Horizon 4 هنوز مشخص نشده است ، اگرچه اکنون می توان آنها را در Steam لحاظ کرد. با توجه به اینکه این بازی در سپتامبر 2018 به بازار عرضه شد ، 60 دلار کامل برای نسخه استاندارد بعید به نظر می رسد. با این حال ، این از بازیکنان Valve که اخیراً 26.4 میلیون کاربر همزمان را به خود جلب کرده است ، به طور قابل توجهی سود می برد.


منبع: tanha-news.ir