ESPN + قیمت اشتراک سالانه خود را 10 دلار افزایش می دهد

[ad_1]

با نامه: ESPN ، رهبر مشهور جهان در ورزش ، از ابتدای سال آینده قیمت اشتراک سالانه خود را در + ESPN + 10 دلار افزایش می دهد. و در اخبار مرتبط ، Ultimate Fighting Championship سعی خواهد کرد کمی بیشتر از رویدادهای پرداخت به ازای هر نمایش درآمد کسب کند. با حرکت به جلو ، PPV 69.99 دلار دلار در مقایسه با نرخ فعلی 64.99 دلار ، سفارش خواهد داد.

قیمت اشتراک سالانه ESPN + در سال 2021 به 59.99 دلار در سال افزایش خواهد یافت. برای انواع مختلف تمدید مشترکین موجود حداقل تا 2 مارس 2021 در 49.99 دلار باقی خواهد ماند.

این تغییر پس از آن رخ داد که ESPN نرخ بهره ماهانه خود را در تابستان از 4.99 دلار به 5.99 دلار افزایش داد. حتی با 59.99 دلار در سال ، بازهم انتخاب نرخ سالانه نسبت به پرداخت ماهانه ارزان تر است.

در حال حاضر ، قیمت بسته بازی سه گانه دیزنی ، که شامل Hulu ، Disney + و ESPN + است ، در هر ماه 12.99 دلار باقی خواهد ماند. با این حال ، اواخر مارس 2021 ، دیزنی + 1 دلار افزایش قیمت می یابد ، که قیمت بسته را به 13.99 دلار در ماه افزایش می دهد.

دیزنی با 80 درصد سهام در بریستول ، ایستگاه تلویزیونی مستقر در کانتیکت ، صاحب اکثریت ESPN است.

UFC به دلیل از دست دادن درآمد پورت زنده ، تحت تأثیر همه گیر قرار گرفته است. UFC که آشفته و آشفته نبود ، بدون ازدحام جمعیت به جلو حرکت کرد و در میان اولین سازمانهای بزرگ ورزشی بود که فعالیتهای خود را در طی همه گیری از سر گرفت. این شرکت در هنگام سرگرمی میلیون ها علاقه مند به جنگ و ورزش ، در محافظت از رزمندگان و کارمندان با پروتکل های سخت کوید از هیچ هزینه ای صرفه جویی نکرده است.

رویداد بعدی UFC PPV برای 23 ژانویه برنامه ریزی شده است ، جایی که قهرمانان سبک وزن سابق ، کانور مک گرگور و داستین پوآیر شاخ ها را قفل می کنند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme