[ad_1]

انجام شده توسط ویراستار: آمازون همچنین ابراز علاقه به جابجایی مراکز خراب کرده است ، اما پرونده اپیک از آنجا که مرکز کاری تاون در زادگاهش کری ، کارولینای شمالی واقع شده ، کمی منحصر به فرد است. با این اقدام ، اپیک همچنان به سرمایه گذاری در جامعه محلی خود ادامه می دهد و چیزهای زیادی در این مورد می توان گفت.

Epic Games با پروژه بزرگ بعدی خود در حال امتحان کردن چیز جدیدی است.

توسعه دهنده و ناشر بازی های ویدیویی در آخر هفته از برنامه خود برای خرید Cary Towne Center ، یک مرکز خرید داخلی که در ابتدا در سال 1979 افتتاح شد ، خبر داد. این بازار در دهه 1980 رونق گرفت ، و منجر به گسترش گسترده ای در دهه آینده شد.

با این حال ، همه چیزهای خوب باید پایان یابد و مرکز شهر کری نیز از این قاعده مستثنی نیست. با تغییر چشم انداز خرده فروشی و افزایش فروش آنلاین ، مستاجر شروع به مهاجرت کردند. این مرکز خرید پر رونق یک بار از موجودیت قبلی خود تبدیل به پوسته ای شد و حتی قرار بود پس از تعطیلات خرید در سال 2020 تعطیل و تخریب شود.

سپس اپیک به کمک آمد.

اپیک که این امکان را درک کرد ، با خرید این مرکز خرید خسته موافقت کرد و فضا را به عنوان مقر جدید شرکت دوباره تعریف می کند. کار تبدیل مرکز خرید به ملکی با ساختمانهای اداری و مناطق تفریحی در سال جاری آغاز می شود و انتظار می رود تا سال 2024 به پایان برسد. شرایط مالی خرید به اشتراک گذاشته نشد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir