Epic Games در حال بازسازی یک مرکز خرید قدیمی به عنوان دفتر مرکزی خود است

[ad_1]

انجام شده توسط ویراستار: آمازون همچنین ابراز علاقه به جابجایی مراکز خراب کرده است ، اما پرونده اپیک از آنجا که مرکز کاری تاون در زادگاهش کری ، کارولینای شمالی واقع شده ، کمی منحصر به فرد است. با این اقدام ، اپیک همچنان به سرمایه گذاری در جامعه محلی خود ادامه می دهد و چیزهای زیادی در این مورد می توان گفت.

Epic Games با پروژه بزرگ بعدی خود در حال امتحان کردن چیز جدیدی است.

توسعه دهنده و ناشر بازی های ویدیویی در آخر هفته از برنامه خود برای خرید Cary Towne Center ، یک مرکز خرید داخلی که در ابتدا در سال 1979 افتتاح شد ، خبر داد. این بازار در دهه 1980 رونق گرفت ، و منجر به گسترش گسترده ای در دهه آینده شد.

با این حال ، همه چیزهای خوب باید پایان یابد و مرکز شهر کری نیز از این قاعده مستثنی نیست. با تغییر چشم انداز خرده فروشی و افزایش فروش آنلاین ، مستاجر شروع به مهاجرت کردند. این مرکز خرید پر رونق یک بار از موجودیت قبلی خود تبدیل به پوسته ای شد و حتی قرار بود پس از تعطیلات خرید در سال 2020 تعطیل و تخریب شود.

سپس اپیک به کمک آمد.

اپیک که این امکان را درک کرد ، با خرید این مرکز خرید خسته موافقت کرد و فضا را به عنوان مقر جدید شرکت دوباره تعریف می کند. کار تبدیل مرکز خرید به ملکی با ساختمانهای اداری و مناطق تفریحی در سال جاری آغاز می شود و انتظار می رود تا سال 2024 به پایان برسد. شرایط مالی خرید به اشتراک گذاشته نشد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme