Epic در پایان سال 2020 دو بازی رایگان دیگر ارائه می دهد.


رایگان: این فروشگاه Epic Games را چه دوست داشته باشید و چه از آن متنفر باشید ، همیشه برای یک نکته مهم مفید بوده است: پر کردن کتابخانه بازی خود. Epic با بازی های رایگان خود همیشه بسیار سخاوتمندانه عمل کرده است و این روند پس از کریسمس نیز ادامه دارد. برای پایان دادن به سال 2020 با یادداشت بالا ، امروز و فردا Epic عنوان رایگان را به شما اهدا می کند.

برای اینکه واضح باشد ، Epic این کار را در بیشتر ماه دسامبر انجام می دهد ، بنابراین اگر در ماه جاری با هدایای Game Store همراه نبوده اید ، احتمالاً بسیاری از مطالب رایگان را از دست داده اید.

و با این حال ، دیرتر از هرگز. برای 18 ساعت آینده می توانید یک نسخه رایگان از Torchlight II ، یک RPG اکشن قدیمی (اما طلایی) Diablo با عناصر تعاونی و مقدار زیادی غارت برای جمع آوری دریافت کنید. من خودم چند بار آن را بازی کردم (بیشتر در اولین راه اندازی آن) و می توانم تأیید کنم که بسیار سرگرم کننده است.

ممکن است صدها ساعت شما را آزار ندهد اما مطمئناً حداقل چند روز طول می کشد. این یک سبک کارتونی متحرک است و سیستم موردنیاز آن بسیار کم است ، بنابراین اگر دیگر کاری برای انجام این آخر هفته ندارید ارزش عکسبرداری را دارد.

فردا بیایید ، Epic یک بازی رایگان متفاوت را ارائه می دهد ، اما فعلاً مطمئن نیستیم که چیست. این شرکت تمایلی به افشای محصولات رایگان خود تا روز عرضه ندارد. اگرچه ، این مقاله را فاش خواهیم کرد.


منبع: tanha-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>