[ad_1]

انجام شده توسط ویراستار: تلاش های EA برای بازگشت به دنیای بازی های ویدیویی برای فوتبال دانشگاه تحسین برانگیز و امیدوار کننده است ، اما بیایید صادق باشیم. بازیکنان آن چیزی هستند که بازی را می سازند و اگر شما حق استفاده از شبیه آنها را نداشته باشید ، هیجان زده شدن در مورد آن برای طرفداران مشکل خواهد بود. حتی اگر حق مجوز دادن به آرم ها و استادیوم های مدارس را داشته باشید ، اگر نتوانید پیراهن بازیکن مورد علاقه خود را بپوشید ، تجربه یکسانی نخواهد بود. هنوز زمان تغییر قوانین در مورد بازیکنان وجود دارد ، اما همانطور که اکنون است ، بازیکنان واقعی در بازی شرکت نخواهند کرد.

Electronic Arts آخرین بخش بازی های ویدیویی NCAA Football را که در نیمه سال 2013 برگزار می شود ، راه اندازی کرد. اندکی بعد ، NCAA تصمیم گرفت قرارداد مجوز خود را با EA Sports تمدید نکند. این به طور موثر به بازی های ویدیویی فوتبال کالج پایان داد و EA را وادار کرد که توجه خود را به حق امتیاز Madden از بازی های NFL معطوف کند.

روز سه شنبه ، با این حال ، EA امیدواری طرفداران بازی های فوتبال کالج را افزایش داد که بازگشت می تواند اجتناب ناپذیر باشد.

EA در مورد “بازگشت مورد انتظار فوتبال کالج به EA Sports” با شرکت مجوز مجوز (CLC) همکاری کرده است. طبق گفته EA ، این معامله به EA Sports اجازه می دهد تا به توسعه دهنده منحصر به فرد تجربیات شبیه سازی برای بازی های ویدیویی فوتبال تبدیل شود.

EA گفت حق رای دادن جدید شامل بیش از 100 کالج خواهد بود و شامل آرم ها ، استادیوم ها و سنت های بازی است که طرفداران با آن آشنا هستند و آنها را دوست دارند. نکته قابل توجه این است که این بازی “شامل اسامی ، تصاویر و تشبیهات ورزشکاران دانشجویی نخواهد بود” ، اما EA گفت که این بازی همچنان از نزدیک در مورد این موضوع نظارت خواهد کرد.

همچنین لازم به تأکید است که EA در ارتباطات خود از NCAA نام نبرد. با توجه به زبان استفاده شده ، ما احتمالاً به دنبال حق رای دادن جدیدی هستیم که از مارک NCAA استفاده نکند.

با این حال ، بازی جدید در مراحل اولیه توسعه است و بنابراین تا چند سال دیگر آماده نخواهد بود.

ارشد ارشد از ویکتور موسی[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر