[ad_1]

با نامه: به دنبال پیشنهاد 970 میلیون دلاری Take-Two برای Codemasters در ماه گذشته ، EA قبلاً با قراردادی 1.2 میلیارد دلاری برای به دست آوردن استودیوی مسابقه وارد چت شده است. مانند پیشنهاد اصلی Take-Two ، انتظار می رود معامله در سه ماهه اول سال آینده بسته شود ، به این معنی که هر دو غول انتشارات ایالات متحده وقت کافی دارند تا در تعیین اینکه چه کسی می تواند بسیاری از موارد را کنترل کند ، از یکدیگر پیشی بگیرند. ژانر بازی های مسابقه ای.

Codemasters ، که بیشتر به دلیل سری های مسابقه ای Dirt ، F1 و Grid شناخته می شود ، اخیراً توافق کرده است که توسط Take-Two Interactive خریداری شود و پیش بینی می شود این کار تا نیمه اول سال 2021 انجام شود.

با این حال ، به دنبال برنامه دومی برای خرید Codemasters به ​​مبلغ 1.2 میلیارد دلار ، Take-Two می تواند در جنگ با رقیب آمریکایی Electronic Arts قرار گیرد. اگر معامله به پایان برسد ، این آخرین خرید EA (و یکی از بزرگترین) از زمان خرید 455 میلیون دلاری Respawn Entertainment در سال 2017 است.

EA و Take-Two در ژانر ورزشی به شدت در حال رقابت هستند و می توانند از پیشنهاد خود برای به دست آوردن توسعه دهنده انگلیسی ، که دارای شجره نامه گسترده ای برای بازی های اتومبیلرانی است و دارای مجوز رسمی عناوین F1 است ، بگذرند. Take-Two در حال حاضر یک بازی مسابقه ای در کارنامه خود ندارد ، که می تواند آن را از آخرین پیشنهاد EA بهتر کند.

با این حال ، EA همچنان به حق رای دادن طولانی مدت NFS ادامه می دهد و می تواند با ترکیبی از عناوین بازی و شبیه سازی Codemaster ، موقعیت خود را بیشتر تقویت کند. با استفاده از Project Cars ، Need for Speed ​​، F1 ، Grid و Dirt ، ناشر قادر خواهد بود قسمت قابل توجهی از بازار بازی های اتومبیلرانی را کنترل کند و سری Forza مایکروسافت و Gran Turismo را تنها رقبای اصلی خود قرار دهد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir