Doug Bowser نینتندو برای همه گیری ، فروش سوئیچ ، سی و پنجم و بیشتر از ماریو

[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ رئیس Nintendo of America Doug Bowser اخیراً با خدمه در Polygon نشسته است تا در مورد سال دیوانه سال 2020 تجدید نظر کند و نکاتی را درباره آنچه که غول بازی می توانیم ببینیم پس از تغییر تقویم ارائه دهد.

Bowser گفت که آنها در همان اوایل آموختند که Covid توانایی تأثیر زیادی در تجارت آنها را دارد. “و ما احتمالاً در اوایل ماه مارس به عنوان یک تیم مدیریتی شروع به کار کردیم ، در حال شکل گیری هستیم. اگر این منجر به همه گیری شود ، ما چگونه تجارت را اداره خواهیم کرد؟”

Bowser افزود که نینتندو همیشه برنامه های آماده جانشینی داشته است ، اما لزوما شامل همه گیری نیست. وی گفت: “من مطمئن نیستم كه بسیاری از شركت ها برنامه همه گیر ساختاری دارند.”

نینتندو همچنین پیش بینی نمی کند Animal Crossing: New Horizons چنین موفقیتی داشته باشد.

بوزر گفت: “من نمی دانم که انتظار داشتیم این یک نقطه لمس واقعاً فرهنگی در سراسر جهان باشد.” “ما افرادی را دیدیم که فارغ التحصیلی را جشن می گرفتند. سازماندهی تولدها عروسی ، حتی – در عمل ، از طریق خود بازی ، “او اضافه کرد.

Polygon همچنین از Bowser در مورد تصمیم گیج کننده نینتندو برای ارائه فقط انتخاب بازی های Switch Online ، مانند Super Mario 3D All-Stars ، تا 31 مارس 2021 سوال کرد. مدیر عامل شرکت گفت که در نهایت منجر به جشن 35 سالگی ماریو می شود .

آنها یک استراتژی نیستند که به طور گسترده ای پذیرفته شوند ، اما تا کنون این به خوبی کار کرده است. Bowser گفت ، فوق ستاره Super Mario 3D فوق الذکر بیش از 2.6 میلیون نسخه تنها در ایالات متحده به فروش رسیده است.

چند ضلعی بیشتر فشار داد.

س :ال: بله ، و جنبه تعطیلات که من کاملاً درک می کنم. ظاهرا امسال با انتشار بازی های شگفت انگیز ماریو درآمد زیادی کسب کرده اید. من فقط جنبه مصرف کننده را نمی فهمم وقتی شخصی که خرداد سال آینده سوییچ خریداری کرده است هرگز قادر به خرید این بازی ها نخواهد بود. راستش را نمی بینم

پاسخ: بله ، در آن زمان تصمیم در مورد این ویژگی و جنبه تعطیلات واقعاً گرفته شد. من نمی توانم بعد از پایان ماه مارس با برنامه ها صحبت کنم.

با تغییر دنده ، Polygon پرسید که آیا نینتندو برای آماده سازی سخت افزار سوئیچ به روز شده ، شروع بازی های توسعه یافته داخلی را به تعویق می اندازد؟ Bowser گفت که نینتندو قصد دارد محتوای ساده ردیابی را در تمام طول سال منتشر کند ، و اضافه کرد: “ما آن را هنگامی که درست باشد و هنگامی که آماده باشد و زمانی که تجربه های عالی بازی را داریم ، منتشر خواهیم کرد.”

در مورد شایعات سوئیچ سوئیچ ، Bowser با اشاره به ادامه قدرت پلت فرم Switch ، توجیهی اخیر درباره سیاست رئیس جمهور نینتندو Shuntaro Furukawa در مورد سوئیچ میان عمر را برجسته کرد.

من می گویم: “این به ما امکان می دهد چرخه زندگی را به روش های مختلف مدیریت کنیم. من فکر می کنم این ساده ترین راه برای گفتن آن است. در حال حاضر ، با حرکتی که داریم ، تمرکز ما روی عوامل شکل موجود خواهد بود. “

بوسر در مورد تحولات جدید با بازیهای مدتها در انتظار مانند Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 ، Metroid Prime 4 و Bayonetta 3 ، گفت که در حال حاضر چیز دیگری برای اشتراک گذاری ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های نینتندو برای سال 2021 حتماً مصاحبه کامل را بررسی کنید.

اعتبار تصویر: واچیویت ، عکاسی نیکول گلس

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme