Diablo Immortal وارد یک آلفای عمومی محدود می شود


خلاصه: Diablo Immortal بین حوادث Diablo II: Lord of Destruction (نسخه دیابلو II) و Diablo III اتفاق می افتد. عنصر چند نفره به طور گسترده ای که کنار گذاشته می شود ، فقط در دستگاه های تلفن همراه بسیار شبیه یک بازی سنتی Diablo به نظر می رسد و بازی می کند. این مورد همه را راضی نخواهد کرد (به خصوص بازی بازان سخت افزاری رایانه ای) ، اما ممکن است آنچنان که منتقدان در ابتدا گمان می کنند بد نباشد.

Diablo Immortal ، بازی عظیم چند نفره فقط موبایلی که بلیزارد برای اولین بار در BlizzCon 2018 رونمایی کرد ، در گوشه و کنار است.

Blizzard روز جمعه اعلام کرد که به زودی بازی را برای یک آلفای فنی عمومی محدود باز خواهد کرد. هدف از راه اندازی کنترل شده آزمایش پایداری سرور و عملکرد مشتری در طیف وسیعی از دستگاه ها و همچنین جمع آوری بازخورد بازیکنان درباره بازی اصلی ، تجربه تسطیح و سایر سیستم های اولیه گیم پلی است.

از امروز ، گیمرهای منتخبی در استرالیا که قبلاً در فروشگاه Google Play ثبت نام کرده اند ، دعوت نامه آلفای فنی Diablo Immortal را دریافت می کنند.

https://www.youtube.com/watch؟v=TKUJhidZjK4

بلیزارد گفت ، آزمایش فقط به چند هزار بازیکن محدود می شود و انتظار می رود چند هفته طول بکشد. حداقل نیازهای سخت افزاری شامل Snapdragon 710 SoC ، 2 گیگابایت RAM و Android 5.0 Lollipop یا بالاتر است. بازی رایگان است ، اما خریدهای اختیاری در بازی انجام خواهد شد ، اگرچه بلیزارد گفت آنها “هرگز در پیشرفت دخالت نخواهند کرد و از بازی لذت نخواهند برد.”

هیچ تاریخ انتشار کلی برای Diablo Immortal مشخص نشده است.

وام Matchhead: Priymak Anastasia


منبع: tanha-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>