DeLorean می تواند به عنوان یک ماشین الکتریکی برگردد

[ad_1]

با نامه: یکی از مناطق مورد علاقه خاص ، پیشرانه است. موتوری که DMC در ابتدا قصد استفاده از آن را داشت تا سال 2022 سازگار بود ، اما در این مرحله حرکت به سمت چیزی که بسیار نزدیک به رسیدن به وضعیت پایان عمر است منطقی نیست. خوب یک موتور الکتریکی چطور؟

تقریباً پنج سال می گذرد که من در مورد برنامه شرکت DeLorean Motor (DMC) برای شروع ساختن نسخه هایی از نام خود DeLorean با استفاده از امکانات مدرن نوشتم.

این برنامه ها به وضوح به اداره ملی ایمنی راه (NHTSA) بستگی دارد که مقرراتی را مجاز می کند که به تولیدکنندگان اتومبیل های کم حجم اجازه می دهد نسخه های ماکت حداقل 25 ساله را شروع کنند.

آنچه برای هیچ کس تعجب آور نیست ، آژانس وقت زیادی را برای رسیدگی به این موضوع صرف کرد. با این حال ، اخیراً ، آیین نامه نهایی نهایی شد و این راه را برای شرکت هایی مانند DMC هموار کرد تا با برنامه هایی که از چند سال گذشته گرد و غبار را در قفسه جمع می کند ، پیش روند.

مسئله این است که بقیه جهان به جلو حرکت کرده اند. برخی از تأمین كنندگانی كه در محل بودند ، در طی همه گیرى از مشاغل خود ناپدید شدند ، در حالى كه دیگران دیگر علاقه مند به تولید قطعات كم حجم نیستند. بدتر اینکه برخی از تماس های اصلی DMC با شرکت های دیگر بازنشسته شده یا در جای دیگری شروع به کار کرده اند.

به طور خلاصه ، DMC چیزهای زیادی برای جبران دارد.

DMC گفت اکنون در حال بررسی یک درایو کاملاً برقی برای DeLorean جدید خود است. پیروی از مسیر EV ، پیمایش در “پیچ و خم گازهای آلاینده” را آسان می کند و مطمئناً با حال و هوای آینده که این خودرو از زمان آغاز به کار داشته و عملکرد بعدی آن در سری “بازگشت به آینده” روبرو است ، کنار خواهد آمد.

وام Matchhead: تیاگو ملو

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme