Cyberpunk 2077 v1.05 لیستی از مشکلات لباسشویی را برطرف می کند


چرا مهم است: Cyberpunk 2077 از جمله برچسب روز اول ، دارای سه به روزرسانی از زمان عرضه است. هدف دوم (v1.04) عمدتا در کاهش خطر صرع بود. نسخه 1.05 ، که جمعه شب راه اندازی می شود ، بسیار چشمگیرتر است و به تعدادی از مشکلات بازیکنان با این بازی می پردازد.

Cyberpunk 2077 به دلیل مشکلات عملکرد ، خصوصاً در نحوه عملکرد روی نسل اول PS4 و XB1 ، مورد انتقاد گسترده قرار گرفته است. اگرچه CD Projekt Red در یادداشت های رفع اشکال v1.05 مشخصات خاصی را ذکر نکرده است ، اما ذکر می کند که “در بسیاری از سیستم عامل ها” بهبود ثبات بی شماری از جمله رفع خرابی “را ایجاد کرده است. سقوط یک مانع بزرگ بود ، بنابراین باید برای اکثر بازیکنان تسکین پیدا کند.

بیشترین اصلاحات در به روزرسانی جدید مربوط به اشکالات موجود در بسیاری از جستجوها است. در کل 30 مورد از تعمیرات انجام شده برای ماموریت های خاص در بازی انجام شده است ، از عدم توانایی فرود یک هلیکوپتر در “عشق مانند آتش” تا عدم توانایی در ایجاد جعبه گفتگو در “اطلاعات”.

خاص کامپیوتر

  • [AMD SMT] استفاده بهینه از هسته / نخ به طور پیش فرض برای پردازنده های 4 هسته ای و 6 هسته ای AMD Ryzen ™. پردازنده های 8 هسته ای ، 12 هسته ای و 16 هسته ای بدون تغییر باقی مانده و همانطور که در نظر گرفته شده نگه داشته می شوند. این تغییر با همکاری AMD اجرا شده و براساس آزمایشات هر دو طرف است که نشان می دهد بهبود عملکرد فقط برای پردازنده های دارای 6 هسته و کمتر اتفاق می افتد.
  • با نحوه جمع آوری ورودی خام مشکلی برطرف شد.
  • استفاده از مجموعه دستورالعمل های AVX را حذف کرد ، بنابراین تصادفاتی که در انتهای Prologue رخ می دهد را برای پردازنده هایی که از AVX پشتیبانی نمی کنند اصلاح کرد.
  • کنسول رفع اشکال را بردارید تا از ویژگی هایی که باعث خرابی یا مسدود شدن جستجوها می شوند جلوگیری کند. این بدان معنا نیست که ما نمی خواهیم از انجمن اصلاح حمایت کنیم. برای اطلاعات بیشتر در این مورد با ما همراه باشید.
  • بازتابهای ردیابی شده توسط اشعه ها دیگر نباید در مقایسه با محیط خیلی روشن به نظر برسند.
  • با خرابی Steam Overlay هنگام توقف بازی ، مشکلی برطرف شد.
  • پرونده را با حافظه_پول_بودجس.سو حذف کرد. که مربوط به نسخه نهایی بازی نبود و هیچ تاثیری روی آن نداشت (این یک پرونده باقیمانده بود که در هنگام توسعه برای ارزیابی میزان استفاده از حافظه استفاده می شد. هیچ تاثیری در میزان اختصاص داده شدن حافظه نداشت). افزایش قابل درک عملکرد پس از ویرایش پرونده ممکن است مربوط به راه اندازی مجدد بازی باشد.

این به روزرسانی دارای تنظیمات خاص کنسول برای بهبود ظاهر گرافیکی تحت شرایط خاص بود. CDPR همچنین ظاهر چندین وسیله نقلیه را بهبود بخشیده و اصلاحات مختلف دیگری را نیز اعمال کرده است.

حتما بخوانید:
یکپارچه مرموز در یوتا از بین رفته است

بازیکنان رایانه های شخصی همچنین باید برخی از تعمیرات مورد استقبال را مشاهده کنند (لیست کامل بالا). در میان مشهورترین توسعه دهندگان استفاده پیش فرض هسته / thread برای پردازنده های Ryzen 4 و 6 هسته ای را بهینه کرده اند. آنها همچنین انعکاسات ردیابی شده توسط اشعه را کاهش می دهند زیرا بسیار روشن هستند.

لیست کامل تعمیرات را می توانید در یادداشت های اصلاحیه v1.05 منتشر شده در وب سایت سایبرپانک پیدا کنید.


منبع: tanha-news.ir