Cyberpunk 2077 طی 10 روز بیش از 13 میلیون نسخه فروش داشته است

[ad_1]

با نامه: حدود یک هفته و نیم است که آخرین RPG بودجه بزرگ CD Projekt Red ، Cyberpunk 2077 در قفسه های فروشگاه ها قرار گرفته است و اگرچه یک مورد بحث برانگیز وجود داشته است ، اما فروش آن همچنان فوق العاده زیاد است. گزارش شده است که تاکنون ، RPG آینده نگرانه 13 میلیون نسخه فروش عظیم داشته است.

با توجه به اینکه Red Dead Redemption 2 ، یکی از پرفروش ترین بازی های تاریخ ، در طی 12 روز از زمان انتشار خود در Xbox One و PS4 ، حدود 17 میلیون نسخه تحویل داده است ، این عملکرد قدرتمندی از CDPR است.

البته هشدارهایی نیز وجود دارد. همانطور که گفتیم ، Cyberpunk 2077 بسیار مشکل ساز آغاز شد. اگرچه عملکرد بازی در پایه PS4 و Xbox One بدترین عملکرد را دارد ، اما گیمرها از همه اقشار – حتی کسانی که در رایانه هستند – از مشکلات عملکرد ، خطاهای جستجو ، مشکلات بصری و موارد دیگر رنج می برند.

مشکلات به قدری شدید است که در اقدامی بی سابقه ، سونی تصمیم گرفت Cyberpunk 2077 را از فروش در فروشگاه پلی استیشن پس بگیرد ، در حالی که مبلغی را به طور کامل به هرکسی که بخواهد پس می دهد.

اولین فروش 10 روزه Cyberpunk 2077 گزارش شده است مقداری درخواست های بازپرداخت – کسانی که مستقیماً از طریق آدرس ایمیل “helpmerefund” آن به CDPR ارسال می شوند – اما به نظر نمی رسد که بازپرداخت درخواست شده از طریق سیستم عامل های دیگر را در نظر بگیرند.

با این وجود ، این یک موفقیت است و به CD Projekt Red کمک کرد تا علی رغم سالها توسعه فشرده این پروژه ، سود کسب کند.

ما امیدواریم که این شرکت با استفاده از این پول Cyberpunk 2077 را بهبود بخشد و بسیاری از نقایص خود را برطرف کند – بازی مطمئناً شایسته آن است. در واقع یک تجربه سرگرم کننده و فریبنده است. اما احتمالاً چند ماه دیگر طول می کشد تا به پتانسیل کامل خود برسد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme