[ad_1]

با نامه: حدود یک هفته و نیم است که آخرین RPG بودجه بزرگ CD Projekt Red ، Cyberpunk 2077 در قفسه های فروشگاه ها قرار گرفته است و اگرچه یک مورد بحث برانگیز وجود داشته است ، اما فروش آن همچنان فوق العاده زیاد است. گزارش شده است که تاکنون ، RPG آینده نگرانه 13 میلیون نسخه فروش عظیم داشته است.

با توجه به اینکه Red Dead Redemption 2 ، یکی از پرفروش ترین بازی های تاریخ ، در طی 12 روز از زمان انتشار خود در Xbox One و PS4 ، حدود 17 میلیون نسخه تحویل داده است ، این عملکرد قدرتمندی از CDPR است.

البته هشدارهایی نیز وجود دارد. همانطور که گفتیم ، Cyberpunk 2077 بسیار مشکل ساز آغاز شد. اگرچه عملکرد بازی در پایه PS4 و Xbox One بدترین عملکرد را دارد ، اما گیمرها از همه اقشار – حتی کسانی که در رایانه هستند – از مشکلات عملکرد ، خطاهای جستجو ، مشکلات بصری و موارد دیگر رنج می برند.

مشکلات به قدری شدید است که در اقدامی بی سابقه ، سونی تصمیم گرفت Cyberpunk 2077 را از فروش در فروشگاه پلی استیشن پس بگیرد ، در حالی که مبلغی را به طور کامل به هرکسی که بخواهد پس می دهد.

اولین فروش 10 روزه Cyberpunk 2077 گزارش شده است مقداری درخواست های بازپرداخت – کسانی که مستقیماً از طریق آدرس ایمیل “helpmerefund” آن به CDPR ارسال می شوند – اما به نظر نمی رسد که بازپرداخت درخواست شده از طریق سیستم عامل های دیگر را در نظر بگیرند.

با این وجود ، این یک موفقیت است و به CD Projekt Red کمک کرد تا علی رغم سالها توسعه فشرده این پروژه ، سود کسب کند.

ما امیدواریم که این شرکت با استفاده از این پول Cyberpunk 2077 را بهبود بخشد و بسیاری از نقایص خود را برطرف کند – بازی مطمئناً شایسته آن است. در واقع یک تجربه سرگرم کننده و فریبنده است. اما احتمالاً چند ماه دیگر طول می کشد تا به پتانسیل کامل خود برسد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir