[ad_1]

با نامه: آیا هنوز Cyberpunk 2077 را در Steam بازی می کنید؟ اگر پاسخ منفی است ، بنابراین شما یکی از 79 درصد بازیکنانی هستید که تقریباً از یک ماه قبل بازی را رها کرده اند. این افت سه برابر سریعتر از عنوان قبلی CD Projekt Red ، The Witcher 3: Wild Hunt است.

پس از سال ها هیاهو و سه تاخیر ، دیدن اینکه Cyberpunk 2077 بیش از یک میلیون بازیکن همزمان Steam را در روز راه اندازی جذب کرد ، رکورد قبلی Fallout 4 را برای یک تجربه یک بازیکن به خود جلب کرد ، چندان تعجب آور نبود.

اما RPG نتوانست آن اعداد چشمگیر را حفظ کند. GitHyp گزارش می دهد که تعداد بازیکنان به سرعت در حال کاهش است و در آخر هفته به حداقل 225،000 نفر می رسد.

این سایت همچنین اشاره کرده است که اکثر بازی های تک نفره در ماه پس از راه اندازی تقریباً به همان تعداد بازیکن از دست می دهند ، اما عناوین دنیای باز از این قاعده مستثنی هستند. به عنوان مثال Witcher 3 ، نیمی از بازیکنان خود را چهار هفته پس از ورود در سال 2015 حفظ کرد و 79 ماه بازیکنان خود را از دست داد سه ماه طول کشید.

در پایان سال 2019 ، سری Netflix باعث محبوبیت دوباره The Witcher 3 شد که باعث شد بازیکنان بیشتری نسبت به ابتدا بازی کنند. با گذشت بیش از یک سال ، او هنوز 79 درصد بازیکنان جدید خود را از دست نداده است.

نکته های قابل توجهی وجود دارد که باید بخاطر بسپارید: این کاهش فقط بازیکنان استیم را تحت تأثیر قرار می دهد ، نه افرادی را که در فروشگاه Epic Games ، GOG یا Stadia قرار دارند.

چیزی که می تواند پخش کننده Steam Cyberpunk 2077 را تقویت کند ، DLC رایگان آینده است. پیش بینی می شود که در “اوایل سال 2021” به بازار بیاید ، اما با توجه به سایر مشکلات بازی که CD Projekt Red باید با آن روبرو شود ، این ممکن است یک بازه زمانی خوش بینانه باشد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر