[ad_1]

انجام شده توسط ویراستار: یکی از مهمترین موارد نادیده گرفته شده در ساخت رایانه ، کارت صدای بازار ثانویه و با دلیل کافی است. برای بسیاری ، صدای داخلی که توسط مادربرد ارائه می شود برای کنترل مجموعه ای از بلندگوهای اصلی دسکتاپ یا هدفون کافی است. اگر شما نوعی علاقه به کیفیت صدا هستید یا از نظر مجموعه ویژگی ها کمی بیشتر می خواهید ، یک کارت صدای گسسته می تواند یک سرمایه گذاری ارزشمند باشد و یک کارت “جدید” باید در بازار در نظر گرفته شود.

Creative Technology اخیراً از یک عضو اضافی به خانواده Sound Blaster Z خود استقبال کرده است. Sound Blaster Z SE (مخفف Special Edition) دارای همان مشخصات اولیه صوتی قبلی است که شامل 116 دسی بل SNR و سرعت بیت تا 24 بیت / 192 کیلوهرتز است.

جدیدترین نسخه Creative اکنون از حداکثر 7.1 بلندگو و هدفون مجازی به همراه بلندگوهای گسسته 5.1 پشتیبانی می کند. شما همچنین پروفایل های بازی جدیدی دریافت می کنید که برای برخی از عناوین شاخص امروز از جمله Fortnite و PUBG بهینه شده و همچنین اکولایزرهای میکروفن از پیش تعیین شده ای که میکروفون داخلی هدفون های شما را برای چت صوتی واضح تر جبران می کند.

Creative Sound Blaster Z SE مستقیماً با قیمت 109.99 دلار از وب سایت Creative در دسترس است.

راستش را بخواهید ، این نسخه جدید Sound Blaster Z است ، نه یک محصول واقعاً جدید. درصورتی که فقط به تعداد انگشت شماری از ویژگی های ارائه شده آن نیازی نداشته باشید ، می توانید با انتخاب نسخه اصلی یا حتی بیشتر با استفاده کامل از کارت دیگر حداقل 20 دلار پس انداز کنید.

وام Matchhead Oleksandr_Delyk

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر