Crash Bandicoot ماه آینده و رایانه در اواخر سال جاری به نسل بعدی کنسول ها و Switch می آید


کیف نارنجی اکتیویژن اوایل ماه آینده برای سیستم عامل های نسل بعدی و نینتندو سوییچ هدف قرار گرفته است.

این ناشر روز سه شنبه فاش کرد که Crash Bandicoot 4: It’s About Time برای اولین بار در پلی استیشن 5 ، Xbox Series X / S و نینتندو سوییچ در 12 مارس 2021 و از طریق Battle.net در اواخر سال روی رایانه آغاز خواهد شد. در PS5 و Xbox One Series X ، این بازی با وضوح 4K با سرعت 60 فریم بر ثانیه اجرا می شود (در Xbox Series S به 4K افزایش می یابد).

اگر به یاد داشته باشید ، Activision Crash 4 را به عنوان دنباله واقعی سه گانه اصلی Crash Bandicoot در PlayStation 4 و Xbox One در ماه اکتبر منتشر کرد. این بازی پس از کسب امتیاز 83 در ایکس باکس وان و 85 در PS4 ، با نظرات معمولاً مطلوبی روبرو شد.

علاقه مندان می توانند عنوان PS5 و Xbox Series X / S را با قیمت 59.99 دلار پیش خرید کنند. اگر ترجیح می دهید آن را برای یک سوییچ یا رایانه داشته باشید ، فقط 39.99 دلار برای شما هزینه دارد و اگر فقط نمی توانید صبر کنید ، Crash 4 اکنون می تواند با قیمت دلار در PS4 ، PS4 Pro ، Xbox One و Xbox One X باشد. 59.99. به ما گفتند که اطلاعات بیشتر در مورد نسخه رایانه ای و جشن های اضافی در حدود 25 سالگرد حق رای دادن بعداً به اشتراک گذاشته خواهد شد.

در همین حال ، توسعه دهنده King همچنان در نظر دارد ماه آینده Crash Bandicoot: On the Run را برای Android و iOS راه اندازی کند.
منبع: tanha-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>