Comcast گسترش محدودیت های داده را در همه جا در سال 2021 کامل خواهد کرد.

[ad_1]

متاسفانه در طی یک همه گیری بی سابقه که در آن بسیاری از کاربران در خانه گیر کرده اند ، با افزایش استفاده از اینترنت در حالی که خانواده ها کار می کنند و از خانه تحصیل می کنند ، Comcast تصمیم گرفته است که به برنامه غیرمعمول خود برای اعمال محدودیت های ماهانه داده ادامه دهد. اگر اتفاقاً مشتری Comcast باشید که تاکنون از محدود کردن داده ها در بازار شما اجتناب کرده است ، به نظر می رسد وقت شما تمام شده است. ISP اعلام کرده است که محدودکننده های داده ماهانه را برای 12 کشور باقیمانده که در حال حاضر آنها را تا اوایل سال 2021 ندارند ، راه اندازی خواهد کرد.

محدودیت 1.2 ترابایت به بازارهای زیر خواهد رسید ، اطمینان حاصل شود که کل 39 کشور Comcast تحت پوشش ایالات متحده قرار دارد: کانکتیکات ، دلاور ، ماساچوست ، مریلند ، ماین ، نیوهمپشایر ، نیوجرسی ، کارولینای شمالی ، نیویورک ، پنسیلوانیا. ، ورمونت ، ویرجینیای غربی و واشنگتن دی سی

Comcast همچنین محدودیت های داده را برای سایر مناطق ویرجینیا و اوهایو که در حال حاضر ندارند اعمال می کند. اینها احتمالاً بازارهایی هستند که با نوعی رقابت سایر ISP ها مانند Verizon روبرو هستند.

پس از رسیدن به محدودیت داده 1.2 ترابایتی ، مشتریان باید 10 دلار برای 50 گیگابایت داده اضافی ، حداکثر 100 دلار در ماه بپردازند. Comcast همچنین “ماه های حسن نیت ارائه می دهد” ، که در آن مشتریان می توانند از ماه های ژانویه و فوریه استفاده کنند تا ارزیابی کنند که چگونه محدودیت های داده بدون خطر شارژ اضافی می توانند بر استفاده آنها از اینترنت تأثیر بگذارند.

در حال حاضر ، به نظر می رسد که محدودیت داده در مورد مشتریان اینترنت Xfinity Comcast که هزینه سطح Gigabit Pro را پرداخت می کنند اعمال نخواهد شد – برنامه 2 گیگابیت بر ثانیه که از 299 دلار در ماه شروع می شود. همچنین ، طبق گزارش Comcast ، محدودیت داده ها در مورد “مشتریان تجاری در اینترنت ، مشتریانی که دارای قرارداد انبوه اینترنت و مشتریانی با اینترنت اعتباری هستند” اعمال نخواهد شد.

مثل همیشه ، Comcast این شعارهای خسته را حفظ می كند كه این محدودیت ها زیرمجموعه ای از “فوق العاده كاربران” را هدف قرار می دهد و محدودیت های داده باعث ایجاد یك مدل منصفانه “استفاده بیشتر ، بیشتر پرداخت” می شود. البته ، Comcast همچنین مصرف کنندگان را تشویق می کند تا گزینه انتقال نامحدود داده خود را که 30 دلار اضافی در ماه است ، در نظر بگیرند.

در حقیقت ، محدودیت های داده فقط به عنوان یک پول گرفتن خودسرانه و محجبه وجود دارد. آنها راه حلی هستند که ناشی از تمایل به درآمد هرچه بیشتر ، شبکه های کمتر شلوغ است. این ادعا که محدودیت های داده تأثیر ملموسی بر مدیریت شبکه دارند به وضوح خلاف واقع است. Comcast خود ثابت کرده است که محدود کردن داده ها با تأکید بر اینکه شبکه آن تحت تأثیر الگوهای رو به رشد استفاده از اینترنت در ماه های ابتدایی همه گیری Covid-19 قرار نگرفته است ، غیرضروری است.

اگرچه تعجب آور است که Comcast مسیر خود را با محدودیت های ماهانه بی فایده حفظ می کند ، اما ناامید کننده نیست.

اعتبار تصویر: جاناتان ویس[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme