[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ هیچ رازی نیست که Comcast دقیقاً یک ISP محبوب نیست ، اما هر از گاهی این شرکت کاری را انجام می دهد که کاملاً برای مصرف کنندگان مفید است. دیروز یکی از این موارد بود: Comcast به عنوان بخشی از تعهد خود به سرمایه دیجیتال ، سرعت بارگیری برنامه اینترنت کم درآمد خود را برای همه کاربران شرکت کننده دو برابر می کند.

طرح مورد نظر “ملزومات اینترنتی” نام دارد و معمولاً فقط سرعت 25 مگابیت بر ثانیه برای بارگیری و 3 مگابیت بر ثانیه برای بارگذاری ارائه می دهد. با توجه به اینکه در میانه یک بیماری همه گیر جهانی قرار داریم ، به نظر می رسد Comcast تصمیم گرفته است که این سرعت ها دیگر کاملاً راضی کننده نیستند.

با پیشرفت ، برنامه ماهانه 9.95 دلار برای موارد ضروری اینترنت به ترتیب سرعت پایین و 50 مگابیت بر ثانیه و 5 مگابیت بر ثانیه را ارائه می دهد. این به طور قابل توجهی بهتر از آنچه قبلاً اشتراك ارائه كرده بود ، بهتر از برنامه های ارزان قیمت بیشتر از سایر ارائه دهندگان است.

با این حال ، هنوز هم کامل نیست. Comcast محدودیت داده طرح را به عنوان بخشی از این حرکت افزایش نداده است ، بنابراین کاربران همچنان به حداکثر 1.2 ترابایت در هر ماه تقویم محدود می شوند. هر 50 گیگابایت استفاده شده در بالای این حد 10 دلار اضافی برای شما به ارمغان می آورد – اگر کاربران به استفاده از آنها توجه نکنند ، این مسئله به سرعت باعث نگرانی می شود. سقف بارگذاری 5 مگابیت در ثانیه نیز کمی پایین تر است ، اگرچه قطعاً اندکی بهبود یافته است.

با این حال ، بهبود سرعت دیروز هزینه های اضافی برای مصرف کنندگان به همراه ندارد ، بنابراین شکایت بیش از حد در اینجا دشوار است – اگر آنها با افزایش قیمت همراه شوند ، مطمئناً احساس متفاوت خواهیم کرد.

باز هم می گویم ، برنامه Comcast’s Essentials Internet برای خانواده های کم درآمد در نظر گرفته شده است ، بنابراین اگر می خواهید آن را امتحان کنید ، ابتدا باید چند شرط را برآورده کنید. این موارد شامل واجد شرایط بودن برای مزایای SNAP ، Medicaid ، SSI و دیگران است.

پس از ثبت نام ، دو ماه خدمات رایگان ، بدون “قرارداد مدت دار” یا چک اعتباری دریافت خواهید کرد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر