[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ صرافی دیجیتال ارز Coinbase اعلام کرده است که به دنبال دادخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار علیه سازنده ارز رمزنگاری شده Ripple Labs Inc. ، قصد دارد تجارت XRP را در سیستم عامل خود متوقف کند.

Coinbase گفت که معاملات ارزهای رمزپایه از حد مجاز فراتر رفته و در 19 ژانویه 2021 ، ساعت 10 صبح در اقیانوس آرام به طور کامل متوقف خواهد شد.

شایان ذکر است که تعلیق تجارت تأثیری در دسترسی مشتریان به اوراق بهادار XRP آنها نخواهد داشت. علاوه بر این ، مصرف کنندگان هنوز مجاز به استفاده از Spark airdrop هستند که در اوایل ماه جاری اعلام شد. اطلاعات بیشتر در این مورد را می توان در وب سایت Coinbase یافت.

XRP یکی از بسیاری از ارزهای رمزپایه “جایگزین” در انتهای پایین طیف ارزشی است. گذشته از یک جهش کوتاه در اواخر سال 2017 در آخرین آخرین اجرای ارز رمزنگاری شده ، XRP در حدود 0.25 دلار در هر محدوده سکه معلق است. در اواخر ماه جاری در آخرین اجرا به حدود 60 دلار رسید ، اما پس از دادخواست SEC دوباره سقوط کرد.

در 24 ساعت گذشته ، ارزش آن نزدیک به 35 درصد کاهش یافته است و در زمان نوشتن مقاله با 19 دلار معامله می شود.

در این دادخواست ادعا شده است که ریپل و دو تن از مدیران آن بیش از 1.3 میلیارد دلار “از طریق ارائه ثبت نام و ثبت اوراق بهادار دارایی دیجیتال” جمع آوری کرده اند. این شکایت “متهم را به نقض مقررات مربوط به ثبت قانون اوراق بهادار از سال 1933 متهم می کند و خواستار اقدامات احتیاطی ، بطلان با اعتبار منفی و مجازات های مدنی است.”

اعتبار تصویر Stanslavs ، Chris Liverani

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir