Chrome 88 دارای ویژگی های بهبود یافته برای محافظت از رمز عبور ، جستجوی برگه و موارد دیگر است

[ad_1]

با نامه: Chrome 88 اینجا است و با آن تغییرات اندکی در محبوب ترین مرورگر جهان ایجاد شده است. یکی از ویژگی های جدید رمزهای عبور ضعیف یا به خطر افتاده را در مدیر رمز عبور نرم افزار بررسی می کند. همچنین چند پیشرفت کوچک در رابط کاربری وجود دارد ، از جمله پیشرفت های تیره و اعلان ها.

مهمترین مورد جدید Chrome 88 ویژگی مدیریت رمز عبور آن است. اکنون کاربران می توانند با کلیک روی عکس نمایه خود ، سپس روی نماد کلید (یا وارد کردن chrome: // settings / passwords در نوار آدرس) ، رمزهای ورود مشکوک را بررسی کنند. از اینجا ، “تأیید رمز عبور” را انتخاب کنید و Chrome کسانی را که به نظر آنها ضعیف است یا به دلیل نقض داده ها به خطر بیفتند ، لیست می کند.

Chrome همچنین با وارد کردن تنظیمات دسک تاپ و iOS Chrome ، به کاربران امکان می دهد چندین گذرواژه و نام کاربری را به روز کنند – برنامه Android به زودی این ویژگی را دریافت می کند. در حالی که مرورگر از کاربران می خواهد هنگام ورود به وب سایت ها رمزهای عبور ذخیره شده را به روز کنند ، توانایی مدیریت و ویرایش آنها در یک مکان باید راحت تر باشد.

گوگل می گوید که در نتیجه بررسی امنیتی ، رمزهای ورود به سیستم شناسایی شده و برنامه های افزودنی مخرب را نصب می کند ، این شرکت 37 درصد کاهش اعتبارنامه های ذخیره شده در Chrome را مشاهده کرده است.

همانطور که How-To Geek یادداشت می کند ، با کم نور شدن میله های پیمایش ، حالت تاریک Chrome بهبود یافته است. در جای دیگر ، URL های FTP ناامن دیگر پشتیبانی نمی شوند و اکنون مجوزها به جای یک پنجره بازشوی سرزده ، در یک “تراشه” بیضی آبی در کنار نوار آدرس ظاهر می شوند. با کلیک بر روی تراشه ، یک اعلان مجوز ظاهر می شود.

سرانجام ، ویژگی جستجوی برگه ، که به Chrome 87 در Chromebook وارد شد ، در Windows ، Mac و Linux ظاهر شد. هنگامی که فعال است ، با کلیک بر روی پیکان کشویی در نوار بالا ، همه برگه های باز نشان داده می شود و یک گزینه جستجو برای یافتن برگه مورد نظر شما وجود دارد – برای کسانی که تعداد زیادی برگه را باز نگه می دارند ، مفید است.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme