[ad_1]

در چارچوب: هر بار که جامعه مدینگ با بازی جدیدی روبرو می شود ، حالت های جنسی و برهنه تقریباً اجتناب ناپذیر هستند. مدرسها هنوز پاهای خود را با Cyberpunk 2077 خیس می کنند ، اما Nexus مجبور شد یک مدل جنسی اخیر را بارگیری کند که به بازیکنان امکان می دهد این کار را با Keanu Reeves انجام دهند ، حتی اگر در PG قرار داشته باشد.

مدرسها از روز اول عملا با Cyberpunk 2077 سر و کار داشتند. CD Projekt Red معمولاً mod های جامعه را برای بازی های خود تشویق می کند. در واقع ، آن فقط چهارشنبه ابزار پشتیبانی رسمی Modding خود را منتشر کرد. با این حال ، یک چیز وجود دارد که این استودیو مجریان از انجام آن متوقف می شوند – آیا شما نمی توانید جانی اسلوهند را به یک اسباب بازی تبدیل کنید؟

در اوایل این هفته ، Eurogamer جزئیات نحوه شخصی سازی صحنه های جنسی را با تعویض مدل های joytoy (کارگران جنسی شب شهر) با NPC های مختلف دیگر ، از جمله جانی سیلورهد ، که توسط کیانو ریوز به تصویر کشیده شده ، توضیح داد. در مورد جانی – یا هر مدل مبتنی بر شخص IRL – CD Projekt Red می گوید: “اینطور نیست.”

CDPR در بیانیه ای برای PC Gamer گفت: “مهمترین قانون ما در مورد محتوای تولید شده توسط کاربر ، به ویژه حالت های بازی ، این است که نمی تواند برای دیگران مضر باشد.” “در مورد مبادلات مدل ، به ویژه مواردی که شامل موقعیتهای صریح هستند ، این امر قابل مشاهده است [harmful] از افرادی که نگاه ما را به منظور خلق شخصیت های Cyberpunk 2077 به ما داده اند. “

وزارت دفاع جنسی کیانو ریوز فقط حدود یک روز قبل از بارگیری در Nexus Mods گنجانده شده بود. نه اینکه صحنه های جنسی شخصی شده خیلی واضح باشد. برعکس ، مدل های رد و بدل شده در NPC کاملاً لباس پوشیده اند (در حال حاضر) ، بنابراین رابطه جنسی حتی نسبت به قبل رام است. مسئله این است که CDPR نمی خواهد شرایطی را ایجاد کند که در آن بازیگران دنیای واقعی در سناریوهای جنسی قرار بگیرند که در فیلم نامه وجود ندارد.

ریوز صحنه جنسی قانونی در بازی دارد. از نظر جانی سیلورهد در بخشی پخش می شود که به بازیکن اجازه می دهد نیمه ستاره مزدور را کنترل کند. این صحنه البته مجازی است ، این بدان معناست که ریوز در واقع در استودیوی mo-cap یا موارد مشابه دیگر بازی نکرده است. اما وقتی فیلمنامه را قبول کرد با این صحنه موافقت کرد. هر چیزی فراتر از این می تواند منجر به مسائل حقوقی شود که CDPR ترجیح می دهد از آنها اجتناب کند. سازنده بازی اضافه کرد که یک استثنا وجود دارد.

“هنگام ایجاد محتوای طرفداران ، سازندگان باید اطمینان حاصل کنند که از همه ذینفعان (که ممکن است افراد دیگری غیر از CD PROJEKT RED باشند) اجازه گرفته اند. برای شخصیت هایی که برای بازی ارائه می دهیم ، معمولاً به شما اجازه می دهیم بازی را به دلخواه تغییر دهید و از آن لذت ببرید. وقتی صحبت از مدل های افراد واقعی می شود که ما از آنها خواسته ایم در بازی شرکت کنند ، لطفاً از شما می خواهیم در صورت عدم اجازه صریح آنها از استفاده از آنها در هر موقعیتی که ممکن است توهین آمیز باشد خودداری کنید. “

بنابراین ، اگر شما اتفاقاً Keanu یا Hideo Kojima (بله ، او لحظه ای در بازی است ، تصویر بالا) را روی شماره گیری سریع دارید ، ممکن است فرصتی برای متقاعد کردن آنها داشته باشید. در غیر این صورت ، لطفاً سعی نکنید با Keanu Reeves “غیر جنسی” داشته باشید.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir