CDPR یک دفاع “شدید” در برابر دادخواست اقدام طبقاتی Cyberpunk 2077 آغاز خواهد کرد

[ad_1]

در چارچوب: راه اندازی Cyberpunk 2077 چیزی شبیه کابوس CDPR است. برخی از گیمرها نه تنها پول خود را پس می گیرند ، بلکه برخی از سرمایه گذاران ادعا می کنند که CDPR قانون را زیر پا گذاشته و به آنها نگفته است که این بازی قبل از انتشار به چه شکلی است.

روز جمعه ، توسعه دهنده لهستانی CD Projekt Red به دادخواست شکایت در شب کریسمس پاسخ داد. در یک بیانیه نظارتی ، ناشر گفت که “به شدت” از خود در برابر ادعاهای مطرح شده در بیانیه دفاع خواهد کرد.

“شاکیان از دادگاه می خواهند ارزیابی کند که آیا اقدامات انجام شده توسط این شرکت و اعضای هیئت مدیره آن در رابطه با راه اندازی Cyberpunk 2077 به منزله نقض قانون فدرال است. با گمراه کردن سرمایه گذاران و در نتیجه آسیب رساندن. در این شکایت میزان خسارت خواسته شده مشخص نشده است. این شرکت برای دفاع از خود در برابر هرگونه ادعایی اقدام جدی خواهد کرد. “

CDPR با انتشار Cyberpunk 2077 در پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان اشتباهات زیادی انجام داد. بازی نه تنها بسیار بالا بود ، بلکه آنقدر اشتباه بود که ناتمام به حساب می آمد ، به طوری که برخی از مشتریان آن را “بازی غیرممکن” می نامند.

بدتر اینکه ، این استودیو درباره عملکرد Cyberpunk در سیستم های پایه PS4 و XB1 شفاف نبود. اگرچه رایانه و نسخه های بعدی PS4 Pro و Xbox One X دارای اشکالی نیستند اما قابل قبول هستند ، اما مشکلات کنسول های قدیمی تر باعث بازیابی شد و سونی را مجبور به برداشت عنوان از فروشگاه PlayStation کرد.

سرانجام این اختلاف شدید منجر به افت شدید سهام این شرکت شد و سرمایه گذاران اوراق بهادار را بر آن داشت تا در تاریخ 24 دسامبر اقدام طبقاتی کنند. آنها می گویند عدم شفافیت قوانین اوراق بهادار فدرال را نقض می کند.

با جمع شدن عواقب مالی اشکالات CD Projekt Red ، سازنده همچنان متعهد می شود تا زمان برطرف شدن بازی روی به روزرسانی ها کلیک کند. مدیران استودیو می گویند که بیشتر مراحل پردازش باید تا فوریه 2021 به پایان برسد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme