CDPR خط اصلی داستان را در آخرین به روزرسانی Cyberpunk 2077 “شکست”

[ad_1]

در چارچوب: ما قبلاً چند وصله را دیده ایم که برای رفع مشکلات شکسته و بهبود عملکرد در Cyberpunk 2077 طراحی شده است. علاوه بر این به روزرسانی های کوچک ، توسعه دهنده CD Projekt Red گفت که دو تکرار “عمده” در تحولات ژانویه و فوریه وجود دارد. اولی آخر هفته رسید.

Cyberpunk 2077 نسخه 1.1 روز شنبه با طیف گسترده ای از جستجوها ، رابط کاربری ، تصاویر و اصلاحات پایداری وارد زمین شد. با این حال ، با وجود اصلاحات مختلف ماموریت ذکر شده در یادداشت های تصحیح ، آخرین تکرار بازی موفق شد تلاش “تا پایین خیابان” را که تاکنون اجرا می شد ، از بین ببرد.

در شرایط عادی ، تاكمورا حدود یك روز پس از پذیرفتن مأموریت با V تماس تلفنی گرفت. با این حال ، هنگامی که شما به تماس پاسخ می دهید ، کادر محاوره ای پخش نمی شود و جستجو به مرحله بعدی نمی رود. این خطا در همه سیستم عامل ها وجود دارد.

اگر فقط یک ماموریت فرعی باشد ، ممکن است چنین اشتباه ناراحت کننده ای نباشد. متاسفانه ، “پایین خیابان” بخشی از رنگین کمان داستان اصلی است. بنابراین کسانی که با این اشتباه روبرو می شوند اساساً عقب مانده اند و نمی توانند بازی را تمام کنند.

CD Projekt Red گفت که از مشکل آگاه است و “در اسرع وقت” بروزرسانی را در مورد آن منتشر خواهد کرد. در همین حال ، یک راه حل احتمالی در وب سایت پشتیبانی خود منتشر می کند که ممکن است برای برخی از بازیکنان مفید باشد. شامل بارگیری مجدد ضبط قبل از صحبت با Wakako است که باعث جستجو می شود.

متأسفانه ، کسانی که مأموریت را شروع کردند اما سپس به مأموریت های جانبی رفتند ، ممکن است ساعت ها پیشرفت خود را با استفاده از این راه حل از دست دهند. در این صورت ، شاید بهتر باشد منتظر وصله بعدی باشید. اگرچه CDPR نگفته است که چه موقع این مشکل برطرف می شود ، اما به احتمال زیاد می توان گفت که این اشتباه در حال حاضر از اولویت های اصلی آن است.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme