[ad_1]

زاویه برش: پس از عرضه Cyberpunk 2077 با بسیاری از رویدادها ، CD Projekt Red نه تنها باید با گیمرهای عصبانی که بر بازی ای که برای آن پرداخت کرده اند اصرار دارند ، بلکه با سرمایه گذارانی که به دنبال گمراه کردن مشکلات احتمالی گمراه کننده بازی هستند ، سر و کار داشته باشد. .

Cyberpunk 2077 که مدتها انتظار آن را می کشید ، در اوایل این ماه برای بررسی های مختلف منتشر شد ، زیرا محیط بصری چشمگیر شهر شب و تاریخ مناسب آن در زیر کوهی از مشکلات فنی در سیستم عامل های خاص خرد شد ، از اشکالات کمی سرگرم کننده گرفته تا اشکالات خراب مانند پرونده های ذخیره شده خراب. .

برای بسیاری از افرادی که به دنبال یک تجربه شگفت انگیز neo-noir در یک محیط پیچیده dystopian و توانایی شخصی سازی ظاهر ، پیشرفت های سایبری و شخصیت شخصیت خود هستند ، این بازی فقط سردرد ایجاد می کند ، زیرا بازی در سخت افزار قدیمی تقریباً غیرممکن است – (یادداشت فرعی) ، بعد از اینکه بازیکنان رایانه ای با اشکالات جایزه دریافت کردند ، اما یک تجربه دلپذیر است که از سخت افزار پیشرفته کاملاً استفاده می کند ، بنابراین در برخی از محافل شکایت کمتری خواهید شنید

با این حال ، برای سرمایه گذاران عمومی مانند اندرو ترامپ ، این یک نمایش غیر قابل قبول شده است. CD Projekt Red اکنون به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار فدرال و گمراه کردن سرمایه گذاران در مورد عملکرد روان کنسول های پیشرفته مانند پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان ، با یک پرونده قضایی روبرو است. این دادخواست توسط موسسه حقوقی روزن در دادگاهی در لس آنجلس تنظیم شده و به دنبال وکالت هرکسی است که اوراق بهادار شرکت را از 16 ژانویه تا 17 دسامبر سال جاری خریداری کرده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=wtuKAcooDv0

با توجه به پرونده ، CD Projekt Red گفت که بازی در ژانویه “کامل و قابل بازی” بود ، بیانیه ای که با بسیاری از تأخیرها ، به گفته سازنده ، به دلیل تلاش گسترده برای راه اندازی بازی در بسیاری از سیستم عامل های مختلف و هموار سازی مشکلات فنی ناشی از چنین پروژه پیچیده ای.

این امر در صنعت بازی به یک قاعده تبدیل شده است ، زیرا بسیاری از استودیوها تصمیم دارند بازی های ناتمام را به امید وصله کردن آنها در ماه های پس از عرضه بیرون بکشند.

برای CD Projekt Red ، این روش گران بود ، با شروع سهام Cyberpunk سهام تقریباً 30 درصد کاهش یافت. علاوه بر این ، گرچه آنها در 10 روز اول بیش از 13 میلیون نسخه فروختند ، بسیاری از بازیکنان آخرین نسل کنسول ها خواستار بازپرداخت هستند ، بنابراین سونی تصمیم گرفت “تا اطلاع ثانوی” بازی را به راحتی از فروشگاه PlayStation حذف کند.

در همین حال ، در سایر ایالت ها نیز پرونده های قضایی زیادی در جریان است که ممکن است در آینده نزدیک برای کارآفرین لهستانی زشت جلوه کند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir