[ad_1]

با نامه: کپکام آنچه طرفداران Resident Evil مدتی است حدس می زنند را تأیید کرده است – که لیدی دیمیترسکو ، “بانوی خون آشام” که در آخرین تریلرهای Resident Evil Village دیده می شود ، واقعاً بسیار بسیار بلند است. نقش دقیق او و دخترانش در طرح بازی ، با این حال ، باید منتظر ماند.

به نظر می رسد که تحسین هواداران از این شخصیت در اواسط ژانویه پس از انتشار یک پیش نمایش تبلیغاتی حاوی نگاه های کوتاه او به تب رسیده است. با بازرسی دقیق تر ، طرفداران متوجه شدند که زن مرموز فوق العاده بلند قد به نظر می رسد. معلوم شد حق با آنها بوده است.

Tomonori Takano ، مدیر هنری Resident Evil Village ، اخیراً از طریق حساب توییتر کپکام گفته است که اگر کلاه و کفش پاشنه بلند او را در آن بگنجانید ، لیدی دیمیترسکو 9’6 بزرگ است. برای مرجع ، قد بلندترین مرد در تاریخ ثبت شده فقط 8’11 “سانتی متر بود.

تاکانو اضافه کرد که لیدی دیمیترسکو و دخترانش قهرمانان خون آشامی را که در پیگیری ایتان بی امان هستند افسون می کنند. وی افزود: “وقتی وارد قلعه دیمیترسکو می شوم ، نمی توانم منتظر ملاقات آنها باشم.”

Resident Evil Village قرار است در تاریخ 7 مه 2021 در PlayStation 4/5 ، Xbox One / Series X / S و Windows PC راه اندازی شود. کسانی که PS5 دارند می توانند از طریق نسخه ی نمایشی Maiden ، که اکنون در فروشگاه PlayStation.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir