Blob Opera گوگل در تعطیلات با یادگیری ماشین زنگ می خورد

[ad_1]

یافت شد: آخرین آزمایش یادگیری ماشین گوگل یک شبیه ساز اپرا عجیب اما جذاب است. این دستگاه که “Blob Opera” نامیده می شود ، به شما امکان کنترل چهار خواننده انعطاف پذیر را می دهد که در حین حرکت اپراهای بداهه ای را اجرا می کنند.

هر موجود خمیر در Blob Opera صدای منحصر به فردی دارد – باس ، تنور ، میزانسن و سوپرانو ، که با کشیدن یک نقطه به بالا و پایین برای تغییر زمین ، آنها را کنترل می کنید. حرکت به چپ یا راست صدای آوازی را که می خوانید تغییر می دهد.

خوانندگان با بالاترین صدای پیشواز هماهنگی سازگار خواهند بود. بنابراین اگر سوپرانو را کنترل کنید ، سه نقطه دیگر از او الگو می گیرند. به همین ترتیب ، استفاده از تنور به این معنی است که باس آواز می خواند در حالی که صداهای فوقانی ساکت هستند.

https://www.youtube.com/watch؟v=ZfLYuXi6sDI

دیوید لی این دستگاه را با همکاری Google Arts and Culture ایجاد کرده است. کریستین جوئل (تنور) ، فردریک تانگ (باس) ، جوانا گمبل (میزانسن) و اولیویا داوتنی (سوپرانو) بیش از 16 ساعت آواز را برای این پروژه ضبط کردند. با این حال ، وقتی با لکه بازی می کنید صدای آنها را نمی شنوید. آنها فقط مدل یادگیری ماشین را آموزش دادند.

همانطور که احمقانه به نظر می رسد این مفهوم ، پس از شروع بازی با آن کاملاً اعتیاد آور می شود. حتی می توانید جلسه jam خود را ضبط کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید. من همچنین دریافتم که شما هنوز هم می توانید در هنگام ضبط یک مکان را بگیرید و آن را بخوانید تا خودش بخواند در حالی که بقیه هماهنگی ضبط شده را ادامه می دهند. همچنین اگر روی درخت کریسمس کلیک کنید ، یک تعجب کوچک نیز وجود دارد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme