Bioware Mass Effect بعدی را با یک تریلر کوتاه تحریک می کند


به اختصار: Mass Effect شاید یکی از محبوب ترین امتیازات Bioware باشد. هواداران چنان مشتاق هستند که 7 نوامبر به N7 Day معروف شد که به نام عالی ترین نیروهای ویژه در اتحاد سیستم ها نامگذاری شده است. در The Game Awards 2020 ، Bioware به شدت تأیید کرد که ماجراهای ادامه یافته به معنای ورود جدید به این مجموعه خواهد بود.

همان اوایل N7 Day ، مدیر استودیوی Bioware کیسی هادسون تأیید کرد که تیمی متشکل از بسیاری از تیم اصلی Mass Effect در حال کار بر روی یک بازی جدید در این مجموعه هستند. وی همچنین اعلام کرد که در حال بازسازی سه گانه است.

روز پنجشنبه ، نمایش جوایز بازی عصر با یک پیش نمایش تبلیغاتی برای فصل جدید Mass Effect به پایان رسید ، که طرفداران آن را کاملاً در جریان می دانند. هیچ نشانی از عنوان (Mass Effect 4؟) به غیر از آرم Mass Effect در انتهای آن با کلمات “ادامه خواهد یافت” در زیر آن وجود نداشت.

این تریلر با یک سفر جداگانه از طریق کهکشان راه شیری در میان پخش های تاریخی ناسا آغاز می شود. این دوربین در نهایت از سیارات منظومه Sol و خود خورشید عبور می کند. وقتی صدا به وحشت سیستمیک اتحاد می رسد ، این سفر از میان ویرانه های ارگ سابق عبور می کند.

ما می بینیم که یک شاتل قبل از صعود مرحله به یک سیاره تاریک ، به سمت یک سیاره تاریک در حال صعود از کوه یخ زده است. این موجود مرموز یک قطعه شکسته از زره N7 را که پوشیده از برف است ، پیدا می کند. قبل از اینکه فیلم به صفحه عنوان Mass Effect برود ، شاتل را می توان در فاصله حداقل سه عضو سایه دار در نزدیکی دید.

حتما بخوانید:
تیونینگ خودرو چیست؟

اگرچه ما این شخصیت کلاه دار را به خوبی نمی بینیم ، اما به نظر می رسد این پروفایل Liara T’Sony یا حداقل یکی از نژادهای وی است. آیا Bioware می تواند اشاره کند که خدمه اصلی Mass Effect در حال بازگشت هستند؟ باید منتظر بمانیم و ببینیم. ما امیدواریم که توسعه دهندگان به ریشه های خود برگردند و چیزی جذاب تر از آخرین تلاش خود ایجاد کنند – Mass Effect: Andromeda.


منبع: tanha-news.ir