Biomutant کونگ فو پس از آخرالزمانی قرار است در تاریخ 25 مه منتشر شود


انتظار می رود: برای سالها ، ما به طور پراکنده RPG عجیب و غریب کونگ فو معروف به Biomutant را پوشش می دهیم. این در بسیاری از لیست های ما از “بازی های آینده 20xx” موجود است ، اما به نظر می رسد که این بازی همیشه بی سر و صدا کند می شود ، و آن را به سال بعد هدایت می کند. با این حال ، تاریخ انتشار نهایی پیش بینی می شود: Biomutant در PS4 ، PC و Xbox One در تاریخ 25 مه 2021 راه اندازی می شود.

Biomutant که توسط سازندگان آن به عنوان “افسانه ای پسا آخرالزمانی در مورد کونگ فو” توصیف شده است ، بازیکنان را در نقش یک قهرمان جهش یافته حیوانی خلق خود قرار می دهد. آنها جهان گسترده و گسترده را با گلایدر ، سوارکار و سایر روشهای عجیب و غریب حمل و نقل برای نجات یا نابودی جهان و چیزی که به عنوان “درخت زندگی” شناخته می شود ، کشف خواهند کرد.

و … این تقریباً تمام آن چیزی است که ما تاکنون در تاریخ می دانیم. Biomutant از آنچه می توان گفت یک بازی عجیب ، پیچیده و کاملاً اصلی است و سازندگان آن ترجیح داده اند بیشتر برای آن محکم بمانند.

چیزی که ما می دانیم این است که شما در ساختن سلاح خود (مخلوط کردن و تطبیق قطعات 1 و 2 دست ، هفت تیر ، تفنگ و غیره) و پرش ، ضربه ، لگد زدن یا شلیک در نبردهای آشفته شخص ثالث آزادی کامل خواهید داشت. در تمام مدت زمانی که در دنیای Biomutant سپری شده ، همچنین می توانید قفل تجهیزات قدرتمند را با کمک NPC های انتخاب شده مانند بسته پرشی ، بالهای بیونیک یا “کمک کننده قراضه” معروف به Automaton باز کنید.

حتما بخوانید:
لیفت سانترال لب - دکتر افسانه زرگنج فرد- بوتاکس صورت - 161-930-22-021

https://www.youtube.com/watch؟v=0UANjcVtn4s

البته ، اگر شما نتوانستید ، یک بیوموتانت بیومنت نخواهد بود ، خوب ، جهش می کند با رمزگذاری مجدد ساختار ژنتیکی شخصیت خود ، می توانید توانایی های قدرتمندی مانند Turtleform یا Mucus Bubble را باز کنید (این حالت به شما امکان می دهد تا یک توپ را در اطراف خود ایجاد کنید و به طنز به دشمنان متمایل شوید) و حتی شبیه به تلکینزیس و لویویت.

ما نمی توانیم همه آنچه Biomutant در اینجا ارائه می دهد توصیف کنیم. بازی برای آن خیلی عجیب و غریب و جاه طلبانه است. با این حال ، می توانید از “جدیدترین” پیش پرده گیم پلی بالا لذت ببرید. ما از زمان انتشار تریلر در ژوئن گذشته ، این کلمه را آزادانه استفاده کردیم ، اما سلام. از هیچ چیز بهتر است.

اگر (قابل درک) نسبت به پروژه های جاه طلبانه مانند پروژه پس از فاجعه راه اندازی Cyberpunk 2077 بدبین هستید ، با ما همراه باشید. توسعه دهنده Biomutant Experiment 101 تقریباً تقریباً سه ماه دیگر گیم پلی و جزئیات بیشتری را برای اشتراک گذاری با ما خواهد داشت.


منبع: tanha-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme