[ad_1]

انتظار می رود: برای سالها ، ما به طور پراکنده RPG عجیب و غریب کونگ فو معروف به Biomutant را پوشش می دهیم. این در بسیاری از لیست های ما از “بازی های آینده 20xx” موجود است ، اما به نظر می رسد که این بازی همیشه بی سر و صدا کند می شود ، و آن را به سال بعد هدایت می کند. با این حال ، تاریخ انتشار نهایی پیش بینی می شود: Biomutant در PS4 ، PC و Xbox One در تاریخ 25 مه 2021 راه اندازی می شود.

Biomutant که توسط سازندگان آن به عنوان “افسانه ای پسا آخرالزمانی در مورد کونگ فو” توصیف شده است ، بازیکنان را در نقش یک قهرمان جهش یافته حیوانی خلق خود قرار می دهد. آنها جهان گسترده و گسترده را با گلایدر ، سوارکار و سایر روشهای عجیب و غریب حمل و نقل برای نجات یا نابودی جهان و چیزی که به عنوان “درخت زندگی” شناخته می شود ، کشف خواهند کرد.

و … این تقریباً تمام آن چیزی است که ما تاکنون در تاریخ می دانیم. Biomutant از آنچه می توان گفت یک بازی عجیب ، پیچیده و کاملاً اصلی است و سازندگان آن ترجیح داده اند بیشتر برای آن محکم بمانند.

چیزی که ما می دانیم این است که شما در ساختن سلاح خود (مخلوط کردن و تطبیق قطعات 1 و 2 دست ، هفت تیر ، تفنگ و غیره) و پرش ، ضربه ، لگد زدن یا شلیک در نبردهای آشفته شخص ثالث آزادی کامل خواهید داشت. در تمام مدت زمانی که در دنیای Biomutant سپری شده ، همچنین می توانید قفل تجهیزات قدرتمند را با کمک NPC های انتخاب شده مانند بسته پرشی ، بالهای بیونیک یا “کمک کننده قراضه” معروف به Automaton باز کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=0UANjcVtn4s

البته ، اگر شما نتوانستید ، یک بیوموتانت بیومنت نخواهد بود ، خوب ، جهش می کند با رمزگذاری مجدد ساختار ژنتیکی شخصیت خود ، می توانید توانایی های قدرتمندی مانند Turtleform یا Mucus Bubble را باز کنید (این حالت به شما امکان می دهد تا یک توپ را در اطراف خود ایجاد کنید و به طنز به دشمنان متمایل شوید) و حتی شبیه به تلکینزیس و لویویت.

ما نمی توانیم همه آنچه Biomutant در اینجا ارائه می دهد توصیف کنیم. بازی برای آن خیلی عجیب و غریب و جاه طلبانه است. با این حال ، می توانید از “جدیدترین” پیش پرده گیم پلی بالا لذت ببرید. ما از زمان انتشار تریلر در ژوئن گذشته ، این کلمه را آزادانه استفاده کردیم ، اما سلام. از هیچ چیز بهتر است.

اگر (قابل درک) نسبت به پروژه های جاه طلبانه مانند پروژه پس از فاجعه راه اندازی Cyberpunk 2077 بدبین هستید ، با ما همراه باشید. توسعه دهنده Biomutant Experiment 101 تقریباً تقریباً سه ماه دیگر گیم پلی و جزئیات بیشتری را برای اشتراک گذاری با ما خواهد داشت.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir