[ad_1]

با نامه: تجارت اتومبیل های خودران AutoX در چین عالی است. در ماه دسامبر ، این شرکت برای اولین بار در جهان وسایل نقلیه کاملا بدون راننده را در خیابانهای شنژن چین مستقر کرد و اکنون سرویس کامل رباتیک را راه اندازی کرده است.

اگر در شنزن زندگی می کنید ، می توانید یکی از اتومبیل های AutoX را برای چرخاندن بیرون بیاورید. ابتدا باید برای برنامه آزمایشی شرکت تأیید شوید ، اما پس از انجام این کار ، تماس با robocab به آسانی کشیدن برنامه AutoX آسان است.

البته ، خدمات تاکسی خودران AutoX رایگان نیست – شما باید حساب خود را با “Anto Card Points” شارژ کنید ، هرچه که باشد. آنها به شما کمک می کنند تا هزینه پیاده روی را پرداخت کنید ، اگرچه مشخص نیست که هزینه آنها چقدر است و یا چند امتیاز برای سفر کسر می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=O69YEWpSacU

اگر تصمیم دارید برای این سرویس ثبت نام کنید ، دریافت پاسخ ممکن است مدتی طول بکشد – AutoX می گوید یک عضو کارمند باید با عضویت شما تماس گرفته و فعال کند.

ناوگان اتومبیل های خودران AutoX از مینی ون های کرایسلر Pacifica تشکیل شده است که می توانید از طریق ویدئوی فوق عملیاتی را مشاهده کنید. از آنچه می توانیم بگوییم ، به نظر می رسد اتومبیل های AutoX با سهولت نسبی با اکثر موانع اصلی مانند عابران پیاده و چراغ راهنمایی برخورد می کنند.

با این حال ، قبل از اینکه هر یک از ما به طور قطع عملکرد شرکت را ارزیابی کنیم ، به آزمایشات واقعی بیشتری نیاز خواهیم داشت.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر