AutoX اولین شرکتی است که تمام اتومبیل های بدون راننده را در خیابان های چین مستقر می کند


چه اتفاقی افتاده؟ شهر شنژن چین به دنبال موقعیت خود به عنوان شهر آینده است. از اوایل سال 2017 ، این شهر کل ناوگان اتوبوسرانی خود را به برق تبدیل می کرد و اکنون با AutoX معامله ای را امضا کرده است که به این شرکت اجازه می دهد ناوگان خودران RoboTaxis را در خیابان های شنژن راه اندازی کند.

این مرحله هم برای AutoX و هم برای چین مرحله بزرگی است. شرکت های دیگر در حال آزمایش فناوری اتومبیل بدون راننده در کشور هستند ، اما همیشه برای ایمنی رانندگان داشته اند. این اولین باری است که یک شرکت رهبران چینی را ترغیب می کند به آنها اجازه دهند عنصر انسانی را محدود کنند و کاملاً به بینایی ماشین و هوش مصنوعی اعتماد کنند.

شما می توانید از طریق فیلم زیر ، فناوری وسیله نقلیه خودران AutoX را در عمل مشاهده کنید. این یک فیلم مونتاژی است که برای نشان دادن فناوری AutoX در بهترین حالت ممکن طراحی شده است. او اتومبیل را نشان می دهد که یک بسته (و حتی یک سگ) را تحویل می دهد ، مسافران ترسناک را حمل می کند و با شرایط دشوار – مانند عابران پیاده که به طور ناگهانی از خیابان مقابلش عبور می کنند – با سهولت کار می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=7GVL9Na1_9Q

ما در گذشته به بررسی AutoX پرداخته ایم و حتی دقیقاً درباره این برنامه ها بحث کرده ایم. اگرچه این شرکت مهلت اولیه سه ماهه سوم را كه برای راه اندازی اتومبیل های بدون راننده خود در خیابان های چین تعیین كرده بود ، از دست داد ، اما آن را زیاد از دست نداد. با توجه به موانع مرتبط با Covid-19 ، بدون شک AutoX برای تحقق این امر مجبور به پرش شد و این کاملاً چشمگیر است.

حتما بخوانید:
دستور ریاست جمهوری درباره از بین بردن عوامل حمله تروریستی در ایزا

ما مشتاقانه منتظریم ببینیم که جاه طلبی های AutoX در چین با گذشت زمان پیشرفت می کند. در حال حاضر ، RoboTaxis آن در نسخه بتا بسته است – فقط مسافران انتخاب شده می توانند در یک سوار شوند. هر چند در پایان


منبع: tanha-news.ir