AT&T پس از ویروسی شدن نامه سرگشاده WSJ 90 ساله ، برای نصب الیاف عجله می کند


زاویه برش: اگر فکر کرده اید که ارائه فیبر پرسرعت در همسایگی شما برای AT&T چه کاری ممکن است داشته باشد ، یک مشتری 90 ساله پاسخ این هفته را پیدا کرده است: یک تبلیغ چهار صفحه ای در وال استریت ژورنال. پس از پرداخت هزینه فضای تبلیغاتی برای انتشار نامه سرگشاده خود که از 3Mbps DSL شکایت می کند ، مشتری آرون اپستاین دریافت که تکنسین های AT&T عجله دارند تا 300Mbps فیبر را در خانه خود آویزان کنند.

اپستین مدتی است که در خانه خود در شمال هالیوود ، جایی که به سرعت “حداکثر” 3 مگابیت بر ثانیه دسترسی دارد ، با پوشش نامناسب اینترنت دست و پنجه نرم می کند ، و قبلا متوجه شده بود که شکایت به AT&T به طور مستقیم کمک نمی کند. وی سپس تصمیم گرفت كه با پرداخت 10،000 دلار برای یك ربع صفحه تبلیغات در WSJ ، رویكرد مستقیم تری را در پیش بگیرد و در آنجا نامه ای سرگشاده به مدیر عامل AT&T ، جان تی استانكی منتشر كرد. اپستین به سرعت متوجه شد که تبلیغات برای هر پنی هزینه دارد.

اخبار – با ارس تکنیکا شروع می شود – گزارشی از اوضاع و احوال اپشتین است که وی حتی در نمایش اواخر استفان کولبرت به آن اشاره می کند. و حدس بزنید چه؟ فقط یک هفته بعد ، خانه اپستین با داده های نامحدود و سرعت 300 مگابیت بر ثانیه به سرویس فیبر نوری AT&T متصل است.

حتما بخوانید:
پسوند Shadowlands بازی World of Warcraft "سریعترین بازی رایانه ای در تمام دورانها" است

وی به ارس گفت ، “افرادی که در AT&T با آنها صحبت کردم به من گفتند که آنها باید سیم کشی اضافی نصب کنند و نصب این سیم کشی فقط برای خانه من هزاران و هزاران دلار هزینه دارد زیرا همسایگان او هنوز آن را ندارند و هنوز هم به آن نیاز دارند. به دنبال هزینه های قابل توجه برای ارتباط همسایگانم باشم. “

همچنین اپستین از شخص مدیر عامل AT&T تماس شخصی گرفت. استانکی توضیح داد که همسایگان اپشتین باید سال آینده پس از ایجاد سایر زیرساخت ها به فیبر دسترسی داشته باشند – اگرچه میزان اقدامات AT&T بر اساس محدود كردن خسارت بیش از كار برنامه ریزی شده واقعی مشخص نیست.

این پایان خوبی برای یک داستان خنده دار است ، اگرچه تعداد بی شماری از آمریکایی ها در وضعیت مشابه – یا بدتر – باقی مانده اند. سال گذشته ما در مورد خانواده McNamee در می سی سی پی به شما گفتیم که 768 کیلوبیت بر ثانیه DSL را داشتند. برای آنها ، حتی 3 مگابیت بر ثانیه اولیه اپشتین یک رویا است که به واقعیت تبدیل می شود.
منبع: tanha-news.ir