[ad_1]

چیزی که منتظر باشید: آمازون به ندرت رابط کاربری Fire TV خود را به روز می کند. این به روزرسانی جدید مطمئناً صاحبان موجود در Fire TV را به وجد خواهد آورد ، زیرا دارای یک رابط کاربری ساده و پشتیبانی از بسیاری از کاربران است. الکسا همچنین با تشخیص صدای بهتر و رابط تماس کوچکتر به روز می شود.

خبر خوب برای دارندگان Fire TV! آمازون ضمن افزودن چندین ویژگی جدید ، مجدداً طراحی رابط کاربری Fire TV (UI) را ارائه می دهد. این شرکت آن را “تجربه کاملاً جدید Fire TV” می نامد. امروز ، آن را به تدریج راه اندازی کرد ، که آمازون امیدوار است که آن را در هفته های آینده به پایان برساند.

البته اولین تغییر قابل توجه ، رابط کاربری است. آمازون با افزودن یک صفحه اصلی جدید ، که دارای یک منوی اصلی در مرکز آن است ، کارها را بسیار ساده کرده است. رابط کاربری جدید یافتن برنامه های مورد علاقه شما را آسان تر می کند. همچنین بخشهای جداگانه ای برای برنامه های زنده ، کتابخانه شما و یک ویژگی جدید پیدا شده است. مورد دوم به شما امکان می دهد در دسته ها ، انواع محتوا و برنامه ها جستجو کنید.

دومین تغییر قابل توجه اضافه شدن پشتیبانی برای بسیاری از کاربران است. هر کاربر توصیه ها و لیست تماشای سفارشی برای هر حساب را دریافت می کند. شما می توانید حداکثر شش نمایه ایجاد کنید ، از جمله برای کودکانی که کنترل والدین دارند و محدود به محتوای دوستانه خانواده هستند.

آمازون همچنین ادغام الکسا را ​​بهبود بخشیده است. الکسا می تواند صدای شما را تشخیص دهد و به طور خودکار به نمایه شما تغییر کند. همچنین می توانید از الکسا بخواهید که بین بخشهای مختلف جابجا شود. علاوه بر این ، الکسا در صورت فراخوانی دیگر صفحه را پوشش نخواهد داد. اکنون فقط در پایین نمایشگر قرار دارد.

Fire TV Stick و Fire TV Stick Lite که اخیراً اعلام شده اواخر امسال رابط کاربری به روز شده را دریافت می کنند ، در حالی که سایر دستگاه ها اوایل سال آینده آن را دریافت می کنند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir