[ad_1]

با نامه: آیا می خواهید به غیر از شرکت در بتا ، در ساخت بازی سهمی داشته باشید؟ اکنون فرصت شماست. استودیوی بازی سازی Spiders فرانسه ، که پشت GreedFall و The Technomancer بود ، به دنبال افرادی است که نسخه اولیه PC را برای عنوان آینده Steelrising منتشر کنند و نظر خود را در مورد چگونگی بهبود آن ارائه دهند.

Steelrising یک بازی نقش آفرینی اکشن است که در خلال نسخه جایگزین انقلاب فرانسه ایجاد شده است. بازیکنان کنترل Aegis ، محافظ اندرویدی ماری آنتوانت را به دست می گیرند که جو شدیدی به Alita: Battle Angel می بخشد. او باید خالق خود را پیدا کند و بکشد تا جلوی ارتش رباتیک پادشاه لوئی شانزدهم را بگیرد که شهروندان پاریس را به وحشت انداخت.

اگر می خواهید یک بازیکن آزمایشی شوید ، به این فرم ثبت نام Google Doc بروید. یک سوال مردم را ملزم به انتخاب بازی های قبلی که کرده اند ، با گزینه هایی شامل Dark Souls ، Bloodborne ، Sekiro: Shadows Die Twice ، Assassin’s Creed Unity و Darksiders می کند ، و ایده ای را در مورد Steelrising ارائه می دهد.

جلسات آنلاین در اوایل ماه مارس برگزار می شود و 7 تا 10 روز طول می کشد. کسانی که انتخاب می شوند باید قبل از انجام بازی NDA را امضا کنند.

آخرین عنوان عنکبوت ها ، GreedFall ، یکی دیگر از بازی های اکشن نقش آفرینی بود که در یک داستان جایگزین ایجاد شده بود ، اگرچه سعی داشت بیشتر شبیه Witcher 3 باشد تا Dark Souls. من خیلی دوستش داشتم اما همه احساس یکسانی نداشتند.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر