[ad_1]

با نامه: 870 Evo که در ظرفیت های 250 گیگابایتی تا 4 ترابایت موجود است ، “جدیدترین” کنترل کننده سامسونگ و حافظه فلش V-NAND 3 بیتی MLC (TLC) را بسته بندی می کند تا به ترتیب به سرعت 560 مگابایت بر ثانیه و 530 مگابایت برسد. که دقیقاً در حد مشخصات SATA III است. در همین حال ، سرعت خواندن / نوشتن تصادفی تا 98K و 88K IOPS تخمین زده می شود.

سامسونگ در نمایشگاه الکترونیکی مصرف کننده مجازی که هفته گذشته برگزار شد ، اطلاعات کاملی از محصولات ورودی خود نشان نداد. ما این را می دانیم زیرا روز سه شنبه ، تیتانیوم فناوری کره جنوبی ما را در آخرین هارد دیسک مصرف کننده خود عرضه کرد.

870 Evo SSD جدید با هدف “گاه به گاه” کاربران لپ تاپ و دسکتاپ ارائه می شود ، آنچه سامسونگ به عنوان “ترکیبی جذاب از عملکرد ، قابلیت اطمینان و سازگاری” توصیف می کند.

سامسونگ گفت آخرین پیشنهادات آن تقریباً 30 درصد بهبود عملکرد پایدار را نسبت به 860 Evo ارائه می دهد. ماندگاری بسته به ظرفیت انتخابی شما متفاوت است ، اما با ضمانت محدود پنج ساله پشتیبانی می شود.

این دستگاه های جدید به سرعت آخرین دستگاه های PCIe موجود در بازار نیستند ، اما شما تقریباً به همان اندازه پرداخت نمی کنید و سازگاری آن بسیار گسترده تر است. قیمت آن برای مدل 250 گیگابایتی از 39.99 دلار شروع می شود و در صورت نیاز به 4 ترابایت فضای ذخیره سازی ، از 479.99 دلار تقسیم می شود. برای شروع حمل و نقل در این ماه به دنبال آنها باشید.

در صورت نیاز به بیش از 4 ترابایت فضا ، SSD 870 QVO SSD سامسونگ از سال گذشته ارزش دیدن را دارد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر