حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی


معرفی 4+1 <span class=changed>فروشگاه</span> <span class=changed>جدید</span> <span class=changed>لوازم</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اسباب خانگی اهمیت پشتوانه واردات مستقیم، مولودی جنس Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی گروه مولودی کالا اهمیت بیش از سه دهه کار فن ای در حوزه اثاثیه خانگی، یعنی از سال 1370 سرگرم به فعالیت و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، گروه مولودی متاع در راستا فروش لوازم خانگی اهمیت دقت به استانداردها و نیاز مشتریان حیاتی بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

  هم حالا مولودی مال مفتخر میباشد که اهمیت دقت به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار اثاثیه خانگی کشور ایران باشد. در گفتگویی که کلیدی مادح مولودی مدیریت ارشد همین مجموعه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین گروه همپا آوردیم:

  امید می باشد که مشتریان مستمر و کهن هم مهم حضور در باشگاه مشتریان وبسایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه وبسایت اینترنتی اسباب خانگی مولودی محصول برای مشتریان قدیمی استفاده نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن مشتری عزیز از خرید خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به سایت مولودی مال میتوانید از نشانی ذیل به کارگیری نمایید:

  آدرس وبسایت قانونی مجموعه مولودی مال: مولودی مال

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سال های پیشین به تیتر یکی از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این کمپانی عمل خود در حوزه اسباب و اثاث خانگی را از سال ۲۰۱۸ اهمیت واردات محصولات اهمیت کیفیت دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا اهمیت برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین کمپانی از همان ابتدا بر همین اورجینال بوده هست که لیاقت خرید کننده کالی ناب خرید یک متاع اهمیت کیفیت و رضایت بخش است و نیکی هر کلایی حیاتی هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از ارزش رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی می باشد هنگامی که هدف شما هم ارائه محصولات کلیدی کیفیت و نیز قیمت مطلوب و رقابتی میباشد عمل بسیار پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. البته این تیم امیدوار است که به امداد خداوند و تلاش همکاران همچنان که تا به امروز در به وقوع پیوستن این حیاتی پیروز بوده‌اند در آینده هم جهت جلب راضی بودن مندی بیشتر مشتریانشان عملکرد ببیشتری شکل بدهند.

  کالی ناب بی رقیب در بها محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی اساسی قیمت رقابتی و بسیار خوب به نسبت بازار ارزش محصولات شیائومی در نظر گرفت.

  برای مراجعه به دکان کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی لینک و پیوند زیر کلیک نمایید:

  آدرس وب سایت مغازه اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

  لوگو کالی ناب
  لوگو فروشگاه کالی ناب

  فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک تارنما مورد پسند به جهت بانوان و نوعروسان مشکل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته است و از در آغاز سرمایه خویش را بر تهیه محصولات اساسی کیفیت بنا گذاشته است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره دکان اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا کلیدی خدماتی مختلف و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای کلیه چیز فروشی و فروش نامطمئن، مهم نگاهی دارای و هدف رضایت مشتریان خویش را از در میان تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش انتخاب کند؛ مطمئن‌تر، حساس کیفیت‌تر و اصلی قیمت های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی اورجینال

  در رابطه اصلی تارنما خانگی لند حساس رئیس فروش متشخص همین گروه توانا و اهمیت میزان مرغوب بودن کلام کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع این وبسایت به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات اثاثیه خانگی سوال پرسیدیم، البته پاسخ آقای هیمن عبداله پوری زیاد جالب و به اندازه بود:

  در سال چهارم فعالیت خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و قدمی نو برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و اهمیت مجموعه‌ای از بهترین مرکز ها مستقیم صادرات محصولات اسباب و اثاث خانگی و لوازم جانبی بر سر میز گفتمان نشستیم و اهمیت متخصصین این حوزه در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و راهنمایی خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری رئیس فروش گروه خانگی لند

  مشاهده و باز‌نگری محصولات سایت خانگی لند سفارش میشه، به خصوص به جهت بانوان و دوستانی که برای تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو دکان اینترنتی خانگی لند

  آدرس وب سایت خانگی لند یک عدد از بهترین مراجع تهیه و خرید جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

  پیشرومال یک سایت جامع از اثاثیه خانگی و محصولات تکنولوژی روز دنیا pishromall

  سایت مغازه اینترنتی پیشرو مال ، از تحت تیم سایتهایی می باشد که تمرکز با آن‌ها بر محصولات خاص و تکنولوژیک است، همین دکان در سال 1400 مهم فروش محصولات وب سایت آمازون در جمهوری اسلامی ایران و دارای ارزش کمتر از این وب سایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به شکل جدی، فعالیت خود را در زمینه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی کلیدی کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف این تیم فروش محصولات اساسی میزان مرغوب بودن و اصلی ارزش های مناسب و سرویس ها متمایز از دیگر تارنما ها می باشد. مجموعه پیشرومال همت بر ارسال محصولات در پر سرعت ترین زمانه و بالاترین سرویس ها را دارد.

  مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین روزگار ممکن را دارد. بها محصولات موجود در پیشرومال همت شده همواره به روز باشد و میتوانید اهمیت تصور راحت تصویب پیشنهاد نمائید.

  در واقع مورد قضیه خاصی که پیشرو متاع را در قسمتی همین مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات سایت پیروز آمازون در محصولات این وب سایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به این وبسایت بزنید، ممکن است شما نیز مثل ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در سایر سایتها یا سرچ های اینترنتی اهل ایران نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: پیشرومال

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو مغازه پیشرومال

  یک سایت بینظیر به جهت خرید کردن لپ تاپ استوک، مارک اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمی آیتم از لیست معرفی 1+4 دکان برتر، فروشگاهی غیر لوازم خانگی اما اضطراری برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، فروشگاه اینترنتی آبیدر استوک به تیتر تارنما فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ درگیر به عمل شده است.

  حتما بخوانید:
  گزارش شده است که زوم در حال کار بر روی سرویس های ایمیل و تقویم خود است

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت و امکان را برای مشتریان فراهم می‌آورد که بها ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را باز‌نگری کنند. نکته جالب در گزینه لپ تاپ استوک قیمت آن است. دارایی مورد نیاز به جهت خرید کردن لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم بودجه مورد نیاز برای خرید یک لپتاپ تازه حساس مشخصاتی شبیه است.

  اما آنچه فروشگاه لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا مختلفی می کند، علاوه بر قیمت منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید هر لپ تاپی اصلی همین مجموعه در رابطه باشید و محصولات این مغازه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن بدون نگرانی

  مسئله اهمیت در خرید کردن لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و سالم بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی برای راحتی خیال مشتریان، مطلقا قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای کامل دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت به کار گیری مشخصی را برای اعضا در حیث گرفته اند که در صورتی که در روزگار به کارگیری مشکلی متوجه دستگاه شد فارغ از هزینه دستگاه را رجوع داده و یا هزینه را به حساب خرید کننده واریز می نمایند و یا دستگاهی سوای مشکل احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که به وسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. حساس اعتنا به حجم بالای سفارشات، تلاش کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

  برای خرید و یا مشاهده نوع های محشر لپ تاپ استوک صد رد صد به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و ارزش لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

  در غایت در یک جدول میتوانیم همین چهار مغازه رو حساس هم مقایسه کنیم:

  در جدول ذیل عملکرد کردیم بهترین ویژگی های هر دکان اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه خدمات 1+4 دکان معرفی شده

  در صورتی که شما نیز فروشگاه مهربانی میشناسید صد رد صد معرفی کنید.

  نکات اهمیت در خرید اینترنتی

  امکان خرید و فروش امن از طریق اینترنت، دلیلی اهمیت به جهت پیروزی کسب‌وکارهای اینترنتی است. اکثری از مشتریان نسبت به همین نوع معاملات تردید دارا‌هستند زیرا نگران‌اند که اطلاعات شخصیشان بوسیله هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. مهم کمک دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در حالا پیشرفت‌ میباشند و هر روز به جهت امنیت و راحتی اکثر خرید و فروش اینترنتی یک راهکار جدید ابتکار عمل می‌شود. اصلی وجودِ این، هنوز هم بخش اعظمی از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در به کار گیری از اینترنت تردید دارند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته حیاتی که در خرید اینترنتی می بایست به آن دقت کنید این است که خرید خود را از یک سایت معتبر و خوش سابقه انجام دهید. حتما نظرات اعضا در رابطه اهمیت ارآیه کالا و راضی بودن مشتریان را در لحاظ بگیرید.

  به همین نکته اعتنا کنید که برای پیدا کردن وبسایت های معتبر در نتیجه های کاوش ممکن هست تقلبی شکل دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس همت نمایید سایت هایی که میشناسید را تعیین نمایید نه لزوما وبسایت هایی که در نتایج ابتدایی گوگل بالا آمده اند. در اسم وبسایت مراقب غلط املایی یا دامنه ی آن (به عنوان مثال .net به جای .com .net) باشید و قطعا از صحت و صحت آدرس تارنما اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای مهم ssl معتبر خرید کنید

  هرگز دارای استعمال از کارت اعتباری خویش از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را نصب نکرده است ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. البته این گزینه را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که حساس SSL رمزگذاری شده میباشد آدرس اینترنتی آن اصلی HTTPS شروع می شود خیر فقط اهمیت HTTP.

  علاوه بر این نمادی از یک قفل ریز هم در نشانی توشه آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا نوار شرایط ذیل قرار داراست که جایگاه قرارگیری آن ، بستگی به مدل مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS اکنون حتی در تارنما هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال میباشد ونشانه ای از امن بودن آن تارنما دارد. این استاندارد تا جایی کلیدی می باشد که گوگل Chrome هر صفحه ی فارغ از رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  از رمز دوم پویا به کارگیری کنید

  رمز پویا کارت بانکی یک عدد از اصلی‌ترین موردها امنیتی برای دوری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی اهمیت روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرزو بوم فراوان گسترده شده و اکثری از افرادی که دیتاها کمی از روش‌های سارقان امروزی دارند دچار ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در شرایط رمز اثبات شما برای خرید اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم دائمی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مثل شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به شیوه فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک ورقه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا همان رمز پویا راهکاری برای رسیدن به امنیت در خدمات اینترنتی است. در در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارااست و به معنای کلمه و واژه رمزی می باشد که می‌تواند تنها به جهت یک بار در تراکنش آیتم به کار گیری قرار گیرد. بر پایه آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ برهان شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در کشور است. به همین خاطر به کارگیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در فرمان فعالیت قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود حساس جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی تمامی بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

  حتما بخوانید:
  آمازون از ماه ژوئیه روزانه 2800 کارمند استخدام کرده است

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کمتر می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استفاده از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید کردن اینترنتی یا پرداخت‌های مستمند رمز دوم کارت، از رمز پویا که خزانه در اختیارشان قرار می‌دهد، به کارگیری کنند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین عمل هایی که در سال های اخیر در باطن مملکت آغاز شده، تصویب و سوق دهی دکان های اینترنتی است. آرم اعتماد الکترونیکی که به وسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور‌ایران به دکان های آنلاین دیتا می شود بهترین راه به جهت تشخیص و شناسایی یک وب وب سایت اعتبار از وب تارنما های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی فروشگاه های آنلاین می توانند مهم تصویب نام اینترنتی در سامانه علامت اعتماد الکترونیکی به نشانی www.enamad.ir درخواست ثبت داده ها و اختصاص آرم اعتماد را داشته باشند. همچنین همه دکان های گزینه تایید می بایست نماد اعتماد الکترونیکی را (که به صورت یک e آبی رنگ به همراه یک یا یک سری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: همان طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی کار چندان دشواری نیست. در نتیجه در صورتی که می‌خواهید از امنیت یک وب سایت تماما مطمئن گردید کافی میباشد به کاغذ به دست آوردن و کارهای کلیدی نماد اعتماد الکترونیکی در همین وب تارنما مراجعه کنید و اهمیت یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن تارنما مورد حیث اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین برای خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد استعمال می کنند. پس در همین نخست باید دقت داشته باشید که هرگز به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید از شماره کارت شخصی به کارگیری می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی اساسی استفاده از پروتکل های امن SSL رابطه شما را اهمیت خزانه آیتم حیث برقرار می کنند. به همین ترتیب اگر به نوار آدرس وب تارنما بانکی که از نحوه مغازه به آن متصل شده اید اعتنا کنید، در شروع آن می بایست عبارت https را تماشا کنید. اگر کاغذ خزانه آیتم نظر اصلی کلمه http می باشد هرگز اطلاعات حساب بانکی خویش را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در هنگام وارد نمودن اطلاعات کارتتان در برگه خزانه مورد نظر، حتی اگر همه شرایط دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از برگه دکمه های مجازی (Virtual Keyboard) به کارگیری نمایید تا ضریب امنیتی فعالیت شما فراتر باشد. همچنین تا حد قابلیت از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مرکز ها عمومی مثل مدارس و کالج به جهت انجام خرید کردن اینترنتی به کار گیری نکنید.

  از مرورگر به روز به کارگیری کنید

  بسیاری از افراد از مرورگرهای دیرین و غیراستاندارد نظیر internet اکسپلورر ورژن ۶ یا مرورگرهای قدیمی دیگر به کارگیری می‌کنند.

  توجه فرمایید که در صورتی که به سلامت دیتاها خویش اساسی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صدق روی مرورگر خود ببینید، از پایانی نسخه مرورگر مورد علاقه‌تان به کار گیری کنید. چون در اورجینال مرورگرها خویش اهمیت مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که با کشف آنان نسخه‌ای تازه جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از پایانی ورژن مرورگرتان به جهت خرید کردن الکترونیکی به کارگیری کنید.

   

  روش فعالسازی رمز پویا برای خرید اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی فقط و صرفا بوسیله بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن بانک مراجعه کنند. همچنین دریافت رمز پویا از شیوه پیامک و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های آماده شده به جهت ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی هم با هدف محاسبه و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در اکثر بانک‌ها باجه‌ای به منظور ارائه سرویس ها الکترونیک در لحاظ گرفته شده و مشتریان هر بانک برای اخذ راهنمایی و خدمات مرتبط کلیدی رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات دریافت کنند. همچنین در رخ بروز مشکل، مشتریان می‌توانند این اهمیت را از روش روابط‌عمومی مدیریت شعب هر خزانه پیگیری کنند. یا مهم مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از نحوه یکی از از بانک‌های کشور دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین وقتی می‌خواهید مرحله پرداخت وجه را از طریق کارت انجام دهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی با طراحی و تولید درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های حیاتی بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار اعضا قرار داده و به محض وارد نمودن داده ها بانکی، مبادرت به سرقت اطلاعات حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا می بایست نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خود مبادرت کنند.

  مجرمان سایبری اهمیت ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقادوباور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، لوازم خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که کاربر را وارد ورقه جعلی و مشابه سازی شده بانک کرده یا این که در برخی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مثل دیوارو شیپور اقدام به گرفتن قسمتی از پول فرآورده به تیتر پیش پرداخت یا همان بیعانه کرده و بعد از آن قطع رابطه می‌کنند.

  در نقطه نهایی گشوده هم بایستی به این نکته اشاره کنیم که یک فروشگاه معتبر را نمی توان تنها کلیدی توجه به رتبه آن در وب تارنما هایی نظیر الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن میباشد یک ورقه فروشگاهی ساده در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب تارنما لبریز زرق و برق اینترنتی اصلی هزاران مشاهده کننده و درجه جهانی بالا داشته باشد. حساس رعایت همین نکته ها بی آلایش می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در دهه اخیر، کلیدی اعتنا به شتاب بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید اینترنتی تمایل دوچندان زیادی نشان داده‌اند ولی نکته‌ای که همواره از آغاز به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که حیاتی توجه به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از عالم فرار و گریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواقعی میباشد که می‌تواند به جهت اعتماد به یک مغازه اینترنتی به شما یاری کند و تدبیر شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا چیره شود تا در نهایت خرید کردن اینترنتی سوای دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم همین نوشته توانسته باشد برای شما در خرید اینترنتی بهتر یاری کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesViagrabuy stripe accountMobil Ödeme Bozdurmarekorbetbetboogenco bahisdeneme bonusu veren siteler