یک Chrome بومی برای سیلیکون جدید منتشر شده است که بر اساس Arm ساخته شده است


چیزی که منتظر باشید: گوگل در حال کار بر روی نسخه ای از مرورگر Chrome خود ، متولد شده بر روی سیلیکون جدید M1 ، مبتنی بر بازوی اپل است. مشکلات روز 0 به وضوح باعث خرابی مرورگر می شود ، اما کاربران جدید macOS که تمایل به مرور دارند ، باید یکبار افزایش عملکرد را مشاهده کنند.

گوگل روز گذشته صفحه بارگیری Chrome خود را به روز کرد تا نسخه بهینه شده برای دستگاه های macOS را با پردازنده جدید Apple M1 در آن قرار دهد. با این حال ، توزیع به دلیل تصادفات آشکار متوقف شد.

بررسی های نسل جدید Mac تصویر مثبتی را برای تیم کوپرتینو ایجاد می کند. اپل جدیدترین مترجم معماری پردازنده خود ، Rosetta 2 را در جدیدترین به روزرسانی سیستم عامل خود برای کمک به انتقال بین تراشه های Intel و Arm گنجانده است. علاوه بر تراشه جدید Apple Silicon M1 ، روزتا 2 بخشی از اعتبار یک راه اندازی موفقیت آمیز را دریافت کرد.

علی رغم استفاده اپل از برنامه های قدیمی macOS ، شرکت ها در تلاشند محصولات خود را به سیستم عامل جدید معرفی کنند.

نسخه جدید Chrome آرام نبود ، زیرا گوگل “بیشترین سود عملکرد Chrome در سالهای گذشته” را برجسته کرد ، اما پست وبلاگ آنها برای روز انتشار در مورد بهینه سازی M1 ساکت بود.

تکرار قبلی مرورگر بدلیل ترجمه موفقیت آمیز برنامه های قدیمی ایجاد شده برای معماری x86 ظاهراً در Mac های جدید به خوبی کار کرده است. شناخته شده است که کروم به حافظه و انرژی نیاز ندارد ، بنابراین نسخه بهینه شده برای Arm برای افرادی که می خواهند منابع خود را در لپ تاپ ذخیره کنند ، یک استقبال خوب خواهد بود.

حتما بخوانید:
AMD ممکن است Threadripper 16 هسته ای را با Genesis Peak بازگرداند


منبع: tanha-news.ir