[ad_1]

جذاب: وزارت ایمنی عمومی مکان دقیق این سازه را فاش نکرد ، زیرا این ساختمان در یک منطقه بسیار دور افتاده است و آنها نگران هستند که افراد کنجکاو هنگام تلاش برای بازدید از آن ممکن است مسدود بمانند. این کار Reddit را در تعیین مکان دقیق Google Earth متوقف نکرد.

اداره ایمنی عمومی یوتا (DPS) اخیراً در حین انجام یک مأموریت عادی با یک کشف عجیب روبرو شده است.

در تاریخ 18 نوامبر ، دفتر هوانوردی DPS با بخش حیات وحش یوتا برای شمردن گوسفندهای شاخ بلند هنگامی که چیزی توجه آنها را جلب کرد همکاری کرد. طبق اعلامیه مطبوعاتی ، خدمه در نزدیکی هواپیما فرود آمدند و “یک مونولیت فلزی را که در زمین در منطقه ای دور افتاده از سنگ های قرمز نصب شده بود” یافتند.

براساس این گزارش ، هیچ نشانه مشخصی از اینکه چه کسی می تواند منشور فلزی را در آنجا قرار دهد یا دلیل وجود ندارد. با این حال ، نصب “سازه ها یا هنر” در زمین های عمومی تحت مدیریت فدرال بدون اجازه غیرقانونی است.

https://www.youtube.com/watch؟v=FU0i9VvPmoY

خلبان برت هاچینگز در مصاحبه ای با تلویزیون KSL گفت که این سایت در حدود 10-12 فوت ارتفاع داشت و به نظر نمی رسید در آنجا ریخته شده باشد بلکه عمدا در زمین کاشته شده است.

این نصب شبیه یک شباهت خارق العاده به یکپارچه سیاه رنگ است که در فیلم استنلی کوبریک در سال 1968 ، 2001: ادیسه فضایی ارائه شده است.

این پست به سرعت ویروسی شد و قبلاً توسط بسیاری از پست ها به اشتراک گذاشته شده است. اما س theالات هنوز باقی مانده است – این چیست ، چرا آنجا وجود دارد و چه کسی آن را در آنجا قرار داده است؟

نظریه های برجسته نشان می دهد که این ممکن است یک نصب هنری باشد یا شاید برخی چراغ های علمی باشد که برای دفع سیگنال ها استفاده می شود. یکی از کاربران Reddit خاطرنشان کرد که به نظر می رسید کار هنرمند فقید معاصر جان مک کراکن است. این می تواند یک ترفند بازاریابی پیچیده برای یک فیلم یا بازی آینده باشد … یا ، کسی می داند ، چیز دیگری؟

دفتر مدیریت سرزمین در شکل فعلی تعیین می کند که آیا تحقیقات بیشتری لازم است یا خیر.

یک ویژگی TechSpot پیدا شده است که در آن چیزهای هوشمند ، سرگرم کننده یا جالب دیگری از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir