[ad_1]

WTF؟! برخی از افراد برای ویروسی شدن هر کاری انجام می دهند. یک خانواده اعتراف کرده است که ویدئویی را نشان می دهد که پسر شش ساله آنها از حضور در Call of Duty: Warzone ممنوع شده است تا این فیلم بتواند توجه رسانه ها را به عنوان بخشی از مسابقه جلب کند. در یک سازمان صادراتی

همانطور که توسط PC Gamer گزارش شده ، هفته گذشته استریمر جوان RowdyRogan ظاهراً توسط Warzone ممنوع شد ، اقدامی که به عقیده بسیاری به دلیل سن کم او بود – CoD دارای درجه سنی 18 است. این منجر به خشم گسترده ، هشتگ “رایگان روگان” و خشم بسیاری متوجه اکتیویژن است.

با این حال ، چندین لحظه مشکوک در ویدیو وجود دارد. نه تنها قبل از ممنوعیت شکاف جریان وجود دارد و هم صدا در لحظه از بین می رود ، بلکه عملکرد پدر نیز قانع کننده نیست.

اکنون مشخص بود که همه چیز نادرست است. پیام “حساب برای همیشه غیرفعال است” با پیامی ویرایش شد تا از سرور قطع شود. همه اینها یک شیرین کاری بود ، بخشی از مسابقه سالانه FaZe5 ، که در آن پنج شرکت کننده آخر یک جایزه را در سازمان ورزش های الکترونیکی FaZe کسب کردند.

روگان که به 20 مسابقه دهنده آخر رسیده بود ، با ایجاد چالش تولید محتوایی که به صورت ویروسی در آمده بود ، روبرو شد. در ویدئوی (زیر) آشکار جعل ، مادر او توضیح می دهد که آنها چه کاری باید انجام دهند ، و روگان پیشنهاد می کند که این ممنوعیت راهی موثر برای جلب توجه است.

https://www.youtube.com/watch؟v=KYV_NRoMZyQ

مادر روگان گفت: “این یک چیز سرگرم کننده برای روگان بود ، یک فرایند کاملاً سرگرم کننده خانوادگی بود ، اما جدی نبود.” در همین حال ، پدر روگان گفت: “من می دانم که افرادی هستند که وقتی می فهمند این یک شیرین کاری برای چالش FaZe5 است خوشحال نخواهند شد.”

وی افزود: “من دیگر نمی خواهم هیچ منفی برای آنها بیاورم ، اکتیویژن هیچ اشتباهی انجام نداده است.”

به نظر می رسد FaZe در مورد فیلم بسیار هیجان زده نیست. مدیر عامل شرکت لی ترینک به PC Gamer گفت: “این چالش ویژه ایجاد محتوایی بود که ویروسی شود.” “همچنین ارزیابی می کند که برگزیدگان نهایی با این کارها چگونه انتخاب می شوند و نحوه برخورد آنها با هر چالش ، نه فقط نتایج کمی. چالش گسترده بیشتر نشان می دهد که تجربه آنها در FaZe چگونه خواهد بود ، زیرا هدف اصلی ما حمایت از چشم انداز استعداد ما برای مشاغل فردی آنها. روند ارزیابی ریاضی نیست. بسیار بهتر از کمی است. روش و فرآیند ما خاصیت است ، نه چیزی که ما مشترک هستیم

دلایل آبشار هر چه باشد ، هیچ یک از آنها به خوبی خانواده را روشن نمی کند. در پایان ، ماموریت آنها برای ایجاد یک ویدیوی ویروسی موفقیت آمیز بود ، اما می تواند قیمت بالایی داشته باشد.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر