[ad_1]

چیزی که منتظر باشید: سری Elder Scrolls یکی از فعال ترین انجمن های تغییر دهنده در هر دوره حق رای دادن است. یک تیم کاملاً پرشور از شیک پوشان حتی یک مورد جداگانه به Skyrim با کیفیت جداگانه ای به نام “Enderal” ایجاد کردند. اکنون همان تیم از تجربه اصلاحات خود برای ایجاد IP اصلی خود استفاده می کند.

اول ، کمی پس زمینه. اگر قبلاً نام Enderal را نشنیده اید ، این یک حالت تبدیل کامل برای TES V: Skyrim است. اگر مود به Skyrim نیازی به کار نداشته باشد ، می تواند به راحتی به عنوان بازی خودش شارژ شود.

این یک دنیای کاملا منحصر به فرد ، ساخته شده توسط توسعه دهنده SureAI ، و همچنین کیفیت صدای حرفه ای و 30 ساعت (دادن یا گرفتن) خط اصلی دارد.

من خودم اندکی Enderal بازی کرده ام ، اما به دلیل چند مسئله عجیب در عملکرد هرگز فرصتی برای اتمام آن پیدا نکرده ام. با این حال ، به نظر می رسد دیگران آن را دوست دارند ، با توجه به نظرات مثبت مثبت برای Steam.

در آخر هفته ، این تیم با استعداد از مدبران فاش کردند که Enderal آخرین اصلاح خود را دریافت کرده است: حالت دیگر به روز نمی شود. چرا؟

https://www.youtube.com/watch؟v=VnracFjiC_k

زیرا تیم در حال کار بر روی “پروژه جدید و تجاری” است که هدف آن اعلام سال جاری است. برای تیمی که پشت سر دو بزرگترین و بلند پروازانه ترین حالت در تاریخ Elder Scrolls (Enderal و Oblivion Nehrim قبلی آن) قرار دارد ، این خبر بزرگی است.

متأسفانه ، این تنها چیزی است که فعلاً باید کنار بگذاریم. SureAI درمورد اینکه پروژه می تواند کاملاً ساکت باشد سکوت کرده است. با این حال ، با توجه به تجربه چندین ساله آنها در تغییر بازی های Elder Scrolls ، اگر این یک نوع RPG نباشد ، تعجب خواهیم کرد.

در هر صورت ما برای تیم بهترین آرزوها را داریم و مشتاقانه منتظریم ببینیم آنها چه آستین دارند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر