یکپارچه مرموز در یوتا از بین رفته است


به اختصار: رمز و راز یکپارچه ، که اخیراً در صحرای یوتا کشف شد ، از زمان ناپدید شدن ساختار عمیق تر شده است – اگرچه برخی شواهد از آنچه اتفاق افتاده وجود دارد.

در تاریخ 18 نوامبر ، اداره آژانس ایمنی عمومی (DPS) یوتا ، که با بخش حیات وحش یوتا کار می کرد ، در هنگام سرشماری گوسفندهای دارای شاخ های بزرگ ، “یک مونولیت فلزی نصب شده در زمین را در یک منطقه دور از سنگ قرمز” کشف کرد.

با اندازه گیری ارتفاع بین 10 تا 12 فوت ، مشخص نیست که چه کسی این سازه را ساخته است ، چگونه به آنجا رسیده است و مدت زمان آن را در محل قرار داده است ، اگرچه کارآگاهان اینترنتی از Google Maps استفاده کردند تا نشان دهند که در جایی ظاهر شده است. بین آگوست 2015 و اکتبر 2016. بسیاری بر این باورند که این کار هنرمند مینیمالیست جان مک کراکن است که در سال 2011 درگذشت یا شاید احترامی است که توسط یکی دیگر از هنرمندان به وی ادای احترام شده است.

در حالی که ظهور Monolith مستقیماً از سال 2001: یک ادیسه فضایی هیجان زیادی ایجاد کرد ، DPS از پیام شوخی / ادای احترام / تبلیغات / بیگانه قدردانی نمی کرد. آژانس گفت: “این ماده غیرقانونی ، مخرب برای سنگ است و اگر به یک روند تبدیل شود ، به طور بالقوه برای Big Horn مخرب است.”

در صورت گم شدن افراد در منطقه هنگام تلاش برای یافتن آن ، مکان یکپارچه به صورت عمومی به اشتراک گذاشته نمی شود. این البته مانع بازدیدکنندگان نشد ، برخی از آنها عکس هایی از این ساختار را در شبکه های اجتماعی منتشر کردند.

حتما بخوانید:
هشت عامل من حدود لباس بچگانه را دوست دارم، اما #3 مورد علاقه من است

به گزارش گاردین ، ​​ریکاردو مارینو و سیرا وان متر اواخر جمعه شب برای گرفتن چند عکس از این مکان بازدید کردند. مارینو در اینستاگرام خود ارسال کرد: “همه آنچه که در جای خود باقی مانده بود ، پیامی بود که در خاک نوشته شده بود و می گفت:” خداحافظی سگ “با نقاط تازه پیک نیک در کنار آن.” “کسی تازه مجسمه را دزدیده بود و ما اولین کسی بود که به آنجا رسیدیم.”

مارینو گفت که این زوجین هنگام حرکت به محل حادثه از یک وانت بار عبور کردند که حامل یک شی بزرگ بود که در خلاف جهت آن حرکت می کرد. در همین حال ، یک کاربر Reddit عکسی از سایت سابق منتشر کرد.

اداره مدیریت سرزمین یوتا (BLM) حذف این ساختار را تکذیب کرده است. این آژانس در صفحه فیس بوک خود نوشت: “BLM سازه ای را که ملک خصوصی محسوب می شود حذف نکرده است.” “ما جرائم مالکیت خصوصی را که توسط کلانتری محلی اداره می شود ، بررسی نمی کنیم.”

همه قسمتهای یکپارچه گرفته نشده است. مرتکبان صفحه فلزی را که بالای سازه قرار داشت ترک کردند.
منبع: tanha-news.ir