یادداشت اصلی را اینجا در 8AM PT / 11AM ET ببینید


چیزی که منتظر باشید: انویدیا تنها غول بازی های رایانه ای نیست که امروز گزارش پیشگویی درباره CES 2021 ارائه داده است. رقیب بزرگ سبزها ، AMD ، یک رویداد را در 8AM PT / 11am ET به میزبانی مدیر عامل شرکت دکتر لیزا سو ارائه می دهد و همه آن را می توانید در اینجا تماشا کنید.

در حالی که انتظار می رود انویدیا از نسخه های تلفن همراه کارت گرافیک های سری RTX 3000 خود رونمایی کند ، مورد اصلی منو AMD احتمالاً پردازنده های تحرک Ryzen 5000 است. ایجاد شده از دو قسمت Zen 2 (Renoir Refresh) Lucienne و Zen 3 مبتنی بر سزان ، AMD تراشه ها را در برابر پردازنده های Tiger Lake اینتل قرار خواهد داد.

طبق PassMark ، AMD برای اولین بار پس از پانزده سال اخیر از نظر سهم بازار در دسک تاپ جهانی از اینتل پیشی گرفته است ، اگرچه در بخش لپ تاپ بسیار عقبتر از Chipzilla است.

در جای دیگر می توان درباره پردازنده های سرور AMD Zen 3 AMD EPYC 7763 (نام رمز Milan) که حداکثر 64 هسته دارند ، شنید.

AMD همچنین ممکن است درب Radeon RX 6700 XT و Radeon RX 6700 مبتنی بر Navi 22 را بلند کند که انتظار می رود اواخر ماه مارس راه اندازی شود و با قیمت کمتر از 500 دلار به فروش برسد. گفته می شود کارت سابق دارای 40 واحد محاسباتی ، 2560 پردازنده جریان ، بین 12 گیگابایت تا 16 گیگابایت VRAM ، رابط حافظه 192 بیتی و پهنای باند تا 384 گیگابایت بر ثانیه است. این می تواند از نظر قیمت در مقایسه با عملکرد RTX 3060 Ti عالی باشد.

بعداً حتماً بازگردید تا ببینید آنچه AMD در فروشگاه شما ذخیره می کند.
منبع: tanha-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>