[ad_1]

چیزی که منتظر باشید: این زمانی است که دنیای فناوری توجه خود را به بزرگترین ویترین صنعت: CES معطوف می کند. رویداد امسال به دلایل واضح بسیار متفاوت از رویداد قبلی است ، اما هنوز هم می توان انتظار محصولات جدید و هیجان انگیز زیادی را داشت. امروز (11 ژانویه) چند یادداشت اصلی را مشاهده می کنیم ، شروع با LG.

یادداشت اصلی ال جی از ساعت 5:00 بعد از ظهر PST / 8:00 صبح EST / 1:00 بعد از ظهر به وقت گرینویچ شروع می شود. می توانید کل رویداد را از طریق پخش جریانی مستقیم بالا مشاهده کنید.

از آنجا که CES 2021 فقط آنلاین است ، ال جی با مشاهده یک نمایشگاه مجازی که تا 14 ژانویه در دسترس خواهد بود ، این فرصت را به مردم می دهد تا پیشنهادات جدید خود را مشاهده کنند.

امسال ال جی نمایشگرهای هیجان انگیز زیادی دارد ، از جمله بهترین دلیل برای اینکه هرگز دیگر از رختخواب بلند نشوید به نظر می رسد: یک “تخت هوشمند” OLED 55 اینچ. این در واقع تختخواب نیست ، بلکه یک صفحه نمایش OLED شفاف است که در صورت عدم استفاده در داخل پایه چرخ پنهان می شود. LG صفحه نمایش را برای نشستن در پایین تخت فراهم می کند ، اگرچه می توان آن را به راحتی در خانه حمل کرد.

این نمایشگر 40 درصد شفافیت ارائه می دهد ، دارای وضوح تصویر HD کامل و روشنایی 400 نیت است ، در حالی که شامل “فناوری Sound Solution” درون قاب است. همچنین می تواند به عنوان ساعت زنگ دار و برای تجزیه و تحلیل الگوهای خواب استفاده شود. در حال حاضر ، متأسفانه این فقط یک مفهوم است.

در جای دیگر ، تلویزیون OLED 77 اینچی از یک ماده آلی جدید با عملکرد بالا استفاده می کند و دارای یک لایه انتشار اضافی برای 20 درصد روشنایی بیشتر است. بر اساس گزارش ها ، این پنل ها بخشی از مارک جدید تلویزیون OLED به نام OLED evo در سری 2021 LG G21 “G1” خواهند بود.

همچنین یک تلویزیون بازی LG تاشو وجود دارد که با لمس یک دکمه از صفحه تخت به صفحه منحنی تبدیل می شود – در اینجا بیشتر بخوانید – به همراه یک OLED 88 اینچی 8K Cinematic Sound که صدا را از روی خود صفحه تولید می کند.

برای کسانی که دوست دارند در خانه آموزش ببینند ، به عنوان مثال از کلاس های مقیاس گذاری ، Rail و Pivot OLED را که روی سیستم ریلی قرار دارد ، بررسی کنید تا بتواند از یک مکان پنهان بلغزد و در زوایای مختلف از جمله حالت عمودی قرار گیرد.

ال جی همچنین دارای نمایشگرهای شفاف تری از جمله نمایشگرهایی است که برای رستوران ها طراحی شده است ، به همراه نمایشگرهای بازی ، لپ تاپ و موارد دیگر.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir