[ad_1]

چیزی که منتظر باشید: Resident Evil Showcase Capcom دیروز برگزار شد و تصاویری از گیم پلی رکورد بعدی این مجموعه را فاش کرد: Resident Evil Village. این شرکت همچنین از یک حالت چند نفره جدید چند نفره Deathmatch با نام RE: Verse خبر داده است که همراه با بازی رایگان است.

تریلر جدید Resident Evil Village نگاه بهتری به زن خون آشام غول پیکری می دهد که هفته گذشته در اینترنت منفجر شد. بانوی دیمیترسکو نامیده می شود ، او را می بینیم که با شخصی به نام مادر میراندا – احتمالاً دشمن اصلی بازی – صحبت می کند.

ما همچنین می بینیم که دختران لیدی دیمیترسکو ، که به نظر می رسد قادر به تبدیل شدن به ابر حشرات هستند ، چه دختران می توانند باشند – آیا می توان با مارگاریتا از Resi VII ارتباطی داشت؟ و شخصیتی که با چکش سرانجام ظاهر می شود می تواند برادر بانوی خون آشام باشد (هایزنبرگ؟).

با نگاهی به گیم پلی ، Resident Evil Village به همان دیدگاه اول شخص از سری به تصویب رسیده در Resi VII پیوست. همچنین موجودی مبتنی بر شبکه Resi 4 همراه با سیستم تولید موجود است.

https://www.youtube.com/watch؟v=mtX1pxZ3aqE

علاوه بر بازی اصلی ، خریداران Resident Evil Village یک حالت چند نفره کاملاً جداگانه به نام RE: Verse دریافت می کنند. بین 4 تا 6 بازیکن در مسابقات مرگ با حضور “شخصیت های محبوب Resident Evil” شرکت می کنند.

کپکام گفت: “وقتی بازیکنان در جنگ شکست می خورند ، قهرمان آنها با جهش در یک سلاح بیولوژیکی برای انتقام از دشمنان خود دوباره متولد می شود”.

RE: این آیه همان دیدگاه برخی از بازیهای قدیمی Resi را دارد ، و این هنر دارای یک کارتون است ، سبک تقریباً سایه ای ، چیزی شبیه به دهکده واقع بینانه تر.

Resident Evil Village در 7 می 2021 با رایانه های شخصی ، PS 4/5 ، Xbox One و Xbox Series S / X راه اندازی می شود. کسانی که به اندازه کافی موفق به داشتن PS5 هستند می توانند نسخه نمایشی را از هم اکنون پخش کنند. اگر به RE: Verse علاقه مند هستید ، می توانید در اینجا برای شرکت در بتا بسته ثبت نام کنید.

در زیر ویترین کامل Resident Evil را ببینید.

https://www.youtube.com/watch؟v=CMaPv06BXcE

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر