[ad_1]

چیزی که منتظر باشید: برخی از گیمرها از دیدن اینکه بازی بعدی Half-Life یک بازی فقط VR است ناامید شدند ، اما موفقیت آن Valve را بر آن داشت تا بازی های بیشتری خلق کند. این را رئیس Gabe Newell بیان کرد ، وی همچنین در مصاحبه اخیر نظر خود را در مورد Cyberpunk 2077 ارائه داد.

نیوول که از ابتدای شیوع همه گیر در نیوزیلند به سر می برد ، به 1 نیوز گفت. وی گفت: “ما قطعاً پیشرفت های بازی داریم که اعلام خواهیم کرد.” “تحویل بازی سرگرم کننده است.”

Half-Life: Alyx – Final Hours ، یک کتاب داستانی تعاملی که توسط جف کیگلی نوشته شده است ، نشان می دهد که چگونه Valve روی چندین بازی کار کرده است که در نهایت لغو شدند ، از جمله Half-Life 3 و Left 4 Dead 3. اما تأیید نیوول مبنی بر اعلام Valve در عناوین توسعه حاکی از آن است که تا آخر پوشش داده خواهد شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=LTLotwKpLgk

همچنین خبرهای خوبی برای طرفداران بازی های تک نفره Valve وجود دارد. نیول افزود: “Alyx بسیار عالی بود – بازگشت و ساخت بازی برای یك بازیکن كه باعث ایجاد شتاب زیادی در این شركت شد تا كارهای بیشتری انجام دهد.”

وقتی با س questionsالات بیشتری روبرو شدیم که آیا این بازی های آینده می توانند شامل پورتال 3 یا حتی Half-Life 3 باشند ، نیوول پاسخ داد ، “من مدت طولانی است که در مورد این موارد با موفقیت صحبت نکرده ام ، و امیدوارم که در مورد آنها صحبت نکنم تا زمانی که موضوعات بحث برانگیز هستند. نکته خوب این است که با عدم پاسخ دادن به این سالات ، از ارسال س questionsالات جدید و به همان اندازه دشوار برای پاسخگویی توسط جامعه جلوگیری می کنم. “

بنیانگذار Valve همچنین نظر خود را در مورد Cyberpunk 2077 ارائه داد. او گفت که “کاربران بسیار خوشحال” زیادی در Steam وجود دارد ، و ستایش از “کار زیاد” که CD Projekt Red برای پروژه انجام داده است. نیوول گفت که قسمت هایی از بازی “فقط درخشان” بود.

وی گفت: “من نسبت به شرایطی كه هر سازنده بازی در آن قرار دارد همدردی زیادی دارم.” “آنچه من می دانم این است که بسیاری از بازیگران خوشحال در فضای رایانه های شخصی وجود دارند که بیشتر در معرض دید ما هستند.”

“همه می دانند که اگر در این حرفه باشید ، انتظارات زیاد است و اگر این کار را به خوبی انجام دهید ، مردم به شما اطلاع می دهند و اگر نتوانید این انتظارات را برآورده کنید ، به شما اطلاع می دهند – این بخشی از صنعت سرگرم کننده است. “

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر