[ad_1]

سیب زمینی داغ: نظریه الون ماسک مبنی بر اینکه احتمالاً همه ما در یک شبیه سازی زندگی می کنیم که از واقعیت اساسی قابل تفکیک نیست ، ممکن است آنگونه که در ابتدا به نظر می رسید ، خیالی نباشد ، خصوصاً با توجه به اظهارات اخیر گیب نیول ، بنیانگذار Valve.

در مصاحبه اخیر با نیوزلند 1 نیوز ، نیول به موضوع رابط های مغز و رایانه (BCI) پرداخت. قسمتهای اطراف بدن ، مانند چشم ها ، که توانایی ما در تجربه چیزها و تعامل مستقیم با مغز را محدود می کند ، می تواند یک جهان کامل از امکانات را باز کند و در مقایسه با تجربیات ، دنیای واقعی را “صاف ، بی رنگ ، تار” نشان دهد. می توانید “در مغز انسان ایجاد کنید. “

نیوول گفت: “اما آنجا عجیب نیست.”

اوضاع در منطقه گرگ و میش زمانی اتفاق می افتد که امکان ویرایش شما از طریق BCI وجود داشته باشد. به عنوان مثال ، نیول گفت یکی از برنامه های اولیه که انتظار دارد ببیند چیزی برای کمک به خواب است. به جای مصرف قرص برای کمک به خواب رفتن ، شما به راحتی وارد برنامه و voila می کنید که چه مدت می خواهید بخوابید ، این اتفاق می افتد.

برای اکثر اینها به نظر فوق العاده راحت یا کاملاً وحشتناک به نظر می رسد. نیول حتی اعتراف می کند که حرف زدن عجیب است ، اما معتقد است که اجتناب ناپذیر است.

اگر و وقتی فناوری مغز به این مرحله می رسد ، امنیت باید کاملاً زرهی باشد. عواقب رخ دادن اشتباهی در اینجا نجومی است و شاید حتی برای توجیه آوردن آن به بازار بسیار بزرگ باشد. به عنوان مثال ، اگر هشت ساعت خواب تنظیم کنید که فکر می کنید آرام است ، اما یک هکر آن را به 80 تغییر می دهد ، چه اتفاقی می افتد؟ ناگهان در یک موقعیت اولیه قرار می گیرید که در آن یک زندگی کامل ، در خواب گم شده زندگی می کنید.

از آن بدتر ، چه اتفاقی می افتد اگر کسی شما را “برنامه ریزی” کند تا مرتکب جرمی شوید؟ چه کسی مسئول اقدامات شما است؟

اعتبار Machhead Agsandrew

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر