[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ Google کانون دو پرونده ضد انحصاری در 24 ساعت گذشته و پرونده سوم در سه ماه گذشته است. کلرادو و تگزاس هر دو در ادعاهایی جداگانه اما مشابه ، ائتلاف های بسیاری علیه این غول فناوری را رهبری کرده اند.

فیل وایزر دادستان کلرادو روز پنجشنبه اعلام کرد که تلاش های زیادی برای “پایان دادن به انحصار گوگل” در صنعت جستجوی اینترنت انجام می دهد. وایزر و 38 دادستان دیگر ایالت ادعا كردند كه گوگل به طور غیرقانونی انحصار بازداشت را حفظ كرده و “موانع غیر قابل عبور” را برای جلوگیری از رقبا در بازار ایجاد كرده است. طبق پرونده دادگاه ، اقدامات غول جستجو ناقض بند 2 قانون شرمان بود.

“اقتصاد ما بیش از هر زمان دیگری متمرکز است و مصرف کنندگان وقتی از محصولات و خدمات با ارزش محروم می شوند تحت فشار قرار می گیرند. اقدامات ضد رقابتی گوگل از کل تقاضای کل محافظت می کند و رقبا را کنار گذاشته و مصرف کنندگان را از مزایای انتخاب رقابتی محروم و از نوآوری جلوگیری می کند. ، و تضعیف ورود یا گسترش جدید ، “وایزر در بیانیه ای گفت. “این اقدام به دنبال بازگرداندن رقابت است.”

دادخواست ضد انحصاری کلرادو سومین پرونده قضایی امسال و دومین پرونده در کمتر از 24 ساعت است. کن پاکستون ، دادستان تگزاس ، روز چهارشنبه یک توییت ویدیویی ارسال کرد ارتباطات دفتر وی به دلایلی مشابه یک ائتلاف چند دولتی علیه اینترنت جالوت را رهبری می کند. پاکتون ادعا می کند که این شرکت “رفتارهای ضد رقابتی ، اقدامات استثنایی و کلاهبرداری تقلبی” را انجام داده است.

علاوه بر این ، در ماه اکتبر ، وزارت دادگستری در یک دادخواست که در اقدامات محافظت از انحصار ضد رقابت در صنعت جستجو و تبلیغات عمومی شرکت کرده بود ، توجه خود را به تیتانیوم فناوری معطوف کرد. وزارت دفاع ادعا می کند که گوگل در ده سال گذشته در صنعت جستجو باقی مانده است و حداقل از ژانویه 2010 تاکنون 80 درصد بازار را در همه سیستم عامل ها در اختیار دارد.

گوگل هنوز در مورد هیچ یک از ادعاها توضیحی نداده است.

اعتبار تصویر: Ascannio[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر