[ad_1]

خلاصه: گوگل سرویس بازی ابری خود را در اواخر سال 2019 راه اندازی کرد و به کاربران امکان انتقال بازی ها را به طیف گسترده ای از دستگاه ها و سیستم عامل ها بدون نیاز به انتظار برای بارگیری یا نصب ، داد. برخی از بازی ها می توانند با وضوح 4K با حداکثر 60 فریم در ثانیه منتقل شوند ، بنابراین طولانی تر زیرا اتصال اینترنت شما برای پشتیبانی از آن سریع است.

پس از آنکه گوگل اولین استودیوی بازی سازی خود را برای توسعه دهندگان Stadia و Terraria Re-Logic بست ، پس از قطع دسترسی به حساب های Google ، پورت Stadia خود را لغو کرد ، روحیه دقیقاً بالا نبود.

با این حال ، گوگل قول داده است که به سرمایه گذاری در Stadia و سیستم عامل اصلی آن ادامه دهد. این تعهد اخیراً هنگامی افزایش یافت که گوگل گفت بیش از 20 بازی باید در سال 2021 به فروشگاه Stadia برسند.

موارد برجسته شامل Far Cry 6 ، FIFA 21 ، Hellpoint and Judgment ، یک بازی اکشن و ماجراجویی از استودیوی Ryu Ga Gotoku است که در ابتدا در اواخر سال 2018 در ژاپن راه اندازی شد. Spinoff از مجموعه Yakuza ، داستان یک وکیل رسوایی را دنبال می کند که به یک کارآگاه تبدیل می شود و می خواهد در منطقه فانوس های قرمز در Komurocho رستگاری پیدا کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=RxW3cfeRxks

Google در حال حاضر یک دوره آزمایشی رایگان یک ماهه Stadia Pro را ارائه می دهد. سپس هر ماه 9.99 دلار پرداخت خواهید کرد و در هر زمان می توانید انصراف دهید. برخی از بازی ها باید خریداری شوند ، در حالی که سایر بازی ها تا زمانی که عضوی حرفه ای باشید رایگان هستند. لیست کامل بازی های ارائه شده را می توان در وب سایت Stadia یافت.

وام Matchhead Cody Engel

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر