[ad_1]

قبرستان گوگل: گوگل به دلیل تمایل به بستن سایت ها و سرویس ها هنگامی که از نگهداری آنها خسته می شود ، مشهور است و خوب یا بد ، امروز شاهد آن هستیم که این روند دوباره زشتی خود را بالا می برد. گوگل اولین استودیوی بازی سازی خود را برای Stadia رسماً تعطیل کرده و روی فناوری پشت این پلتفرم که رو به جلو است ، تمرکز خواهد کرد.

اول ، بیایید روشن شویم: Stadia خودش به جایی نمی رود – به هر حال فعلا – بنابراین همه بازی های شما هنوز ایمن هستند. راستش را بخواهید ، احتمالاً این خبر برای کاربران نهایی پلتفرم معنایی نخواهد داشت. با این حال ، این یک روز غم انگیز برای توسعه دهندگان اصلی Stadia است که اکنون مجبور به یافتن کار جدید خواهند شد.

گوگل می گوید که “بیشتر” تیم SG&E (استودیوی درجه یک Stadia) به نقش های جدیدی در گوگل منتقل می شوند ، اما این برای توسعه دهندگانی که می خواهند روی بازی ها کار کنند نه نرم افزار یا جریان در فناوری ابر هیچ فایده ای ندارد.

به نظر می رسد تصمیم گوگل تا حدی ناشی از جدایی پیشکسوت صنعت بازی سازی جید ریموند از تیم Stadia بوده است. با این حال ، افزایش هزینه های توسعه بازی ها و همچنین سال های طولانی برای ایجاد عناوین برتر در کلاس ، نیز در حرکت امروز نقش داشتند.

SG&E آزمایشی کوتاه مدت توسط گوگل بود ، اما مرگ او ممکن است برای بهترین ها باشد. خواه Stadia را دوست داشته باشید و یا از آن متنفر باشید ، شانس کمی برای پیشرفت این پلتفرم وجود دارد که اکنون Google Google منابع خود را بی جهت به اشتراک نمی گذارد.

یک نکته دیگر قبل از پایان کار: Google این کار را انجام می دهد هنوز عناوین انحصاری Stadia را پیش رو دارید ، آنها فقط از استودیوهای شخص ثالث می آیند و نه از خود شرکت. به عبارت دیگر ، گوگل نقش ناشر را بر عهده می گیرد که با توجه به تجربه محدود آن در تولید واقعی بازی ها ، منطقی تر است.

گوگل اشاره كرده است كه تمام بازي هاي كوتاه مدت برنامه ريزي شده طبق برنامه ادامه پيدا مي كنند (احتمالاً براي جلوگيري از هدر رفتن منابع) ، اما بايد منتظر بمانيم و ببينيم كه اين وضعيت همچنان ادامه دارد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر