گفته می شود که اپل 3.6 میلیارد دلار سرمایه گذاری در کیا برای تولید خودروهای الکتریکی پیش بینی کرده است

[ad_1]

چرا مهم است: یک روزنامه کره ای پس از اعلام همکاری احتمالی با اپل ، ارزش سهام خود در شرکت کیا را به اوج جدیدی رسانده است. در حال حاضر ، این چیزی بیش از یک شایعه نیست ، اما اولین بار نیست که می شنویم اپل با خودروسازان مختلف در مورد همکاری صحبت می کند. وقتی دود وجود دارد ، معمولاً آتش وجود دارد.

بر اساس این گزارش (از طریق بلومبرگ) ، اپل می تواند به عنوان بخشی از همکاری با کیا برای تولید خودروهای الکتریکی ، حداکثر 4 تریلیون وون (3.6 میلیارد دلار) را به جدول بیاورد. این روزنامه که به هیچ منبعی استناد نکرده است ، می گوید این قرارداد می تواند در تاریخ 17 فوریه امضا شود ، افزود: اپل می خواهد تولید خودرو در گرجستان را با نرخ 100000 در سال آغاز کند.

وقتی بلومبرگ به آنها نزدیک شد ، هر دو شرکت از اظهار نظر خودداری کردند.

سخنگوی هیوندای ماه گذشته تأیید کرد که با اپل در تماس بوده است. این اتفاق می افتد که هیوندای شرکت مادر کیا است ، شاید اعتبار آخرین شایعات را ارائه دهد.

دیروز ، مینگ چی کو ، تحلیلگر محترم اپل ، در یادداشتی خطاب به سرمایه گذاران گفت که اپل می تواند با جنرال موتورز و PSA ، یکی از بزرگترین خودروسازان اروپا ، برای راه اندازی مدلهای جدید یا ارائه یک طرح استاندارد. کو حتی گفت که او معتقد است اولین ماشین اپل بر اساس پلت فرم خودروی الکتریکی هیوندای EV-GMP (BEV) ساخته خواهد شد.

سهام کیا از زمان تاسیس تاکنون نزدیک به 10 درصد رشد کرده است ، در حالی که هیوندای تقریباً سه درصد معامله کرده است. امروز سهام اپل حدود نیم درصد افت کرده است.

ماست ادب با خدا احترام

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme