[ad_1]

در چارچوب: Haven را به خاطر می آورید؟ در غیر اینصورت ، در اینجا یک تازه سازی مختصر آورده شده است – این یک شرکت بهداشتی بود که توسط سه شرکت بزرگ راه اندازی شد: آمازون ، برکشایر-هاتاوی و JPMorgan. هدف این همکاری ایجاد اخلال در صنعت بهداشت و درمان و کاهش هزینه های مصرف کنندگان بود.

متأسفانه برای سه شرکت – و احتمالاً مصرف کنندگان – Haven در حال حاضر در حال از هم پاشیدن تنها پس از سه سال فعالیت است (این کار در ژانویه 2018 آغاز شد).

بدون شک ده ها دلیل بالقوه برای تعطیلی شرکت وجود دارد ، اما گزارش اخیر CNBC توضیحات قابل قبولی ارائه می دهد. با حقایق به دست آمده از منابع آن پشتیبانی می شود. به گفته آژانس ، یکی از “مشکلات اساسی” که هاون با آن روبرو است فقدان هرگونه ساختار مشارکت واقعی است.

اگرچه برنامه اصلی این بود که JPMorgan ، Berkshire Hathaway و Amazon با هم کار کنند ، اما در نهایت این اتفاق نیفتاد. در عوض ، سه شرکت م foundسس “پروژه های خود را جداگانه با کارمندان خود انجام دادند” ، که اساساً نیاز به هاون را کاملاً برطرف کرد.

علاوه بر این ، CNBC می گوید ، هاون مشکلات مربوط به نفوذ در مراقبت های بهداشتی آمریکا را از نزدیک کشف کرده است ، که مرکز خرید آنها را “یک سیستم مستقر از پزشکان ، بیمه ها ، تولید کنندگان دارو و واسطه ها” می داند. غوطه ور شدن در این سیستم در حال حاضر یک کار بی نظیر است ، اما با کاهش هزینه ها و فشار اقتصادی کمتر ، آن را کاملاً تغییر می دهید؟ به نظر می رسد شاهکاری از اندازه هرکول باشد.

در اینجا ، با این وجود ، یک پوشش نقره ای وجود دارد. تا زمانی که سرمایه گذاری مشترک ، معروف به هاون ، زمستان دیگری زنده نماند ، پروژه های جداگانه ای که از خاکستر آن برخاسته اند ادامه خواهند یافت.

ما نمی دانیم که این پروژه ها چیستند ، اما اگر آنها به اهداف اصلی Haven وفادار بمانند ، JPMorgan ، Amazon و Bershireshire Hathaway هنوز هم ممکن است فرصتی برای تغییر صنعت بهداشت و درمان به سمت بهتر داشته باشند. حداقل در برخی از روش های کوچک.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر