[ad_1]

چرا مهم است: تغییرات در حال وارد شدن به اینتل است و من فقط در مورد یک مدیریت جدید صحبت نمی کنم. بر اساس مطالعه اخیر یک شرکت پیشرو در بازار اطلاعات ، اینتل تأمین نیرو از برخی پردازنده های خود را در اواخر سال جاری به TSMC آغاز خواهد کرد.

طبق اطلاعات شرکت اطلاعات بازار TrendForce ، اینتل قصد دارد با استفاده از گره 5 نانومتری خود ، پردازنده های Core i3 خود را در نیمه دوم سال 2021 به شرکت تولید کننده نیمه هادی تایوان (TSMC) واگذار کند. در همین حال ، انتظار می رود پردازنده های میان رده و پیشرفته Chipzilla در نیمه دوم سال 2022 در گره 3 نانومتری TSMC به تولید انبوه برسند.

آخرین تحقیقات TrendForce به آنچه ما اخیراً در مورد مکالمه اینتل با TSMC شنیده ایم برای برون سپاری برخی از تولیدات تراشه ، پایبند است.

بر اساس گزارشی از بلومبرگ در روز جمعه گذشته ، تمام تراشه هایی که اینتل از TSMC تولید می کند زودتر از همه تا سال 2023 برای بازار آماده نخواهند بود.

همان اوایل ماه ژوئیه ، مدیرعامل اینتل ، باب سوان گفت که اینتل برون سپاری برخی از تولیدات پردازنده را بررسی خواهد کرد. در بازرسی نهایی ، برنامه Swan این بود که اهداف اینتل را در گزارش آینده درآمد 21 ژانویه خود فاش کند. در اوایل امروز ، این شرکت اعلام کرد که سوان پست خود را در اواسط ماه فوریه ترک خواهد کرد ، بنابراین می توان فرض کرد که آیا تاریخ 21 ژانویه هنوز در آن ذکر شده است یا خیر.

اعتبار تصویر ساندری عکاسی ، پاوارون چیچیراچان

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir