گزارش شده است که دعاوی مربوط به اقدامات جمعی با شروع اشکالات Cyberpunk 2077 اتفاق می افتد


خلاصه: Cyberpunk 2077 که هشت سال از ساخت آن می گذرد ، اخیراً با پرتاب فاجعه ای مورد استقبال قرار گرفت. بازی پر از اشکال است و عملکرد کنسول های PS4 و Xbox One به طرز مضحکی ضعیف بود. نارضایتی از این بازی به قدری شدید شد که CD Projekt Red مشتریان را به عذرخواهی عمومی دعوت کرد تا استرداد کنند این به نوبه خود باعث شد تا مشتریان با درخواست های بازیابی سونی و مایکروسافت را تحت فشار قرار دهند و متعاقباً سونی با ارائه بازپرداخت کامل پاسخ داد – و Cyberpunk 2077 را برای اطلاع بیشتر از فروشگاه PlayStation بارگیری کرد.

به نظر می رسد سفر هنوز تمام نشده است. و در حالی که همه ما به پایان خوش و روند تحول در سبک “آسمان هیچ کس” امیدواریم ، اما طبق گزارشی از نیویورک تایمز ، احتمالاً یک یا چند پرونده قضایی پس از رونمایی از CD Projekt Stormy از Cyberpunk 2077 Red وجود دارد.

لازم به ذکر است که در حالی که بازی هنوز در حال وصله گذاری است و با توجه به ماهیت جهان باز آن می توان تا حدودی انتظار داشت ، بسته به نحوه ارائه گیم پلی و خطاهای بد ، مسافت پیموده شده شما متفاوت خواهد بود. برای اولین بار ، به نظر می رسد که کامپیوتر نسخه بهتر و جلا تری پیدا کرده است ، در حالی که کنسول های نسل بعدی نیز بهتر هستند.

اگرچه اکنون کاری برای ادامه کار وجود ندارد ، اما حداقل یک دادگاه در آینده با احتمال ارتکاب جرایمی که ماده 286 قانون مجازات لهستان را نقض می کند در دست بررسی است. به نظر می رسد ماده 286 با ارائه سو misاستفاده یا سو explo استفاده برای سود مالی برخورد می کند.

به طور جداگانه ، Wolf Haldenstein Adler Freeman & Herz LLP ، یک شرکت حقوقی در نیویورک ، نیز در حال بررسی یک دادخواست احتمالی است. طبق وب سایت آن ، این شرکت در دادرسی برای اوراق بهادار و سهامداران تخصص دارد.

حتما بخوانید:
آیا میدانید داکت اسپلیت چیست و چگونه کار می کند؟

به نظر می رسد برای تحقق این دعاوی ، به اثبات اینکه CD Projekt عمداً سرمایه گذاران و سهامداران را گمراه کرده است ، بستگی خواهد داشت.
منبع: tanha-news.ir